Haberler

Zeydan Karalar'ın toplantıda yanına çağırdığı kişiyi tokatladığı iddia edildi

Güncel Haberler

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın sandık görevlileriyle gerçekleştirdiği bir toplantıda bir kişiyi yanına çağırarak tokat attığı iddia edildi. Sosyal medyaya düşen görüntülerle ilgili açıklama yapan Karalar, "45 senedir arkadaşımız, öyle bir şey yok. Gençlik yıllarımdan beri arkadaşım. Orada bir şakalaşmamız var." dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile ilgili iddia bomba etkisi yarattı. Sosyal medyaya düşen görüntülerde, sandık görevlileriyle gerçekleştirilen bir toplantıda Zeydan Karalar'ın bir kişiye tokat attığı öne sürüldü.

"TOKAT ATTI" İDDİASI

Görüntülerde Zeydan Karalar, kürsüde konuşma yaptığı sırada bir kişiyi sinirli bir şekilde yanına çağırarak, "Gel buraya" diyor. O sırada toplantıdaki katılımcılar cep telefonlarıyla bu anları kaydediyor. Çağırdığı kişinin yanına gelmesiyle Karalar'ın kürsüde tokat attığı iddia ediliyor. Görüntüleri çeken kişinin ise, "Vurma, vurma ne vuruyorsun" sözleri duyuluyor.

KARALAR'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Görüntüler kısa sürede gündem oldu. Görüntülerle ilgili açıklama yapan Zeydan Karalar, "45 senedir arkadaşımız, öyle bir şey yok.. Gençlik yıllarımdan beri arkadaşım. Öyle bir şey söz konusu değil. 'Benim başkanım, yanındayım, destekliyorum' diye kendisi açıklama yaptı. Böyle bir şey olabilir mi? Orada bir şakalaşmamız var. Başka bir şey yok. Tokat atma falan öyle bir şey değil." dedi.

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Güncel

Adana Büyükşehir Belediyesi Zeydan Karalar Güncel Haberler

title