Haberler

Yalıhüyük Şehir Konağı törenle açıldı

Abone Ol

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Milletvekili Tahir Akyürek Yalıhüyük'te yapımı tamamlanan şehir konağının açılışını yaptı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Milletvekili Tahir Akyürek Yalıhüyük'te yapımı tamamlanan şehir konağının açılışını yaptı.

Açılışta konuşan Başkan Altay, belediyesi olarak temel hedeflerinin kırsalda altyapı eksiklerini tamamlamak olduğunu belirtti.

Başkan Altay konuşmasının devamında, "Bir taraftan da vatandaşlarımızın gelirlerini artırmak için tarımsal desteklerde bulunuyoruz. Bu yaptıklarımızın tamamı burada yaşayan insanların gelirini artırmak ve istihdama katkı sağlamak. Bir taraftan istihdama yönelik işler yaparken bir taraftan sosyal hayatın geliştirilmesi ve altyapı eksiklerinin giderilmesi konusunda çalışıyoruz." dedi.

Konya'dan yeniden AK Parti listesinden milletvekili adayı olan Tahir Akyürek de konuşmasında, "Birçok projeyi Konya İlçelerinde gerçekleştirdik. Yalıhüyük ilçemizde bir eksiğimiz kaldı oda Doğal gaz. İnşallah 2024 yılında Yalıhüyük'ü doğal gazla tanıştıracağız." diye konuştu.

Daha sonra kurdele kesimi yapılan Yalıhüyük Şehir Konağı dualarla açıldı.

Programa Konya Milletvekili Tahir Akyürek, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, İlçe Kaymakamı İbrahim Yazıcı, Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Pişkin ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: AA / Güncel

Tahir Akyürek Milletvekili Yalıhüyük Konya Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Bursa su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İzmir su kesintisi listesi! TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen kimdir? Tiktok kapatılacak mı? Tiktok ne zaman kapatılacak? Tiktok yasaklandı mı? 7 Aralık Cuma Hutbesi yayınlandı! 7 Aralık Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 7 Aralık Cuma Hutbesi! Masterchef eleme adayları kimler? Haftanın 3. eleme adayları kimdir? 7 Aralık 2023 Masterchef haftanın eleme potasındaki isimleri kimler oldu? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! 7 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Hangi Yunan adalarına vizeler kaldırıldı? Vizesiz gidilebilen Yunan adaları hangileri? Yunan adalarına vize var mı, vizeler kaktı mı? Yunanistan ile vize anlaşması detayları! Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 11. Bölüm FOX TV CANLI izle! Gazze'de kaç kişi öldü? İsrail'in saldırıları sonucu Gazze'de kaç kişi hayatını kaybetti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title