Haber : Ünlü fotoğrafçı Timur Emek'e cinsel taciz suçlaması - Haberler

Haberi Paylaş

Ünlü fotoğrafçı Timur Emek'e cinsel taciz suçlaması

Ünlü Instagram hesabı Diet Prada, Victoria's Secret'ın fotoğrafçısı olan Timur Emek hakkında cinsel taciz iddiasında bulundu. Tacize uğradığını anlatan Haley Bowman, "Elini cinsel organıma dokundurdu." dedi.

Instagram'da 1.4 milyon kişi tarafından takip edilen Diet Prada hesabı tarafından yapılan paylaşımlarda, ünlü fotoğrafçı Timur Emek'in, birçok kadına attığı mesajlara ve cinsel tacize uğrayan kadınların yazdıklarına yer verilirken, söz konusu olay da tartışma yarattı.

Ünlü fotoğrafçı Timur Emek'e cinsel taciz suçlamasıHaley Bowman

"CİNSEL ORGANINA DOKUNDURDU"

Emek'in tacizine uğradığını ifade eden sanat yönetmeni Haley Bowman adlı kadın, yaşadıklarını sosyal medya hesabından anlattı. Haley Bowman, bir çekim sırasında, Emek'in aniden elinden tuttuğunu ve elini cinsel organına dokundurduğunu söyledi. Yine Emek'in, Julia Francina adlı bir kadına da, sektörde yardımcı olmayı teklif ettiği, ancak bunun bir bedeli olduğunu ve biraz "eğlence" istediğine dair mesajının da ekran görüntüsüne yer verildi.

Ünlü fotoğrafçı Timur Emek'e cinsel taciz suçlaması

"BEN BİR ERKEĞİM"

Söz konusu mesajda, Julia Francina'nın, "Ne gibi bir eğlence" dediği, Emek'in ise, "Ben bir erkeğim, bunun üzerinde biraz düşün" diyerek mesajına gülücük bıraktığı görüldü. Öte yandan, Diet Prada'nın paylaşımında, Emek'in, 2017 yılında da Türk model Deniz Tekin'e de ajansının üstsüz çekimleri onayladığı yalanını söyleyip, fotoğrafını çekmeye çalıştığı da aktarıldı. Diet Prada, Emek ile ilgili paylaşımında, çok sayıda cinsel taciz mesajına da yer verirken, paylaşımını, sinema dünyasındaki cinsel tacize dikkat çeken #TimesUp yani zaman doldu hareketiyle bitirdi.

Ünlü fotoğrafçı Timur Emek'e cinsel taciz suçlaması

Ünlü fotoğrafçı Timur Emek'e cinsel taciz suçlaması

Haberler.com - Güncel

Instagram Prada Taciz Magazin Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Inhelez:

Valla bu sanat sizi çarpacak dizi için ünlü olmak için hem makam hemde iş veren acısından hemde o işe talip acısından birçok bayan erkek şöhret olmak için yapmadıkları şey kalmıyor sonra dönüp arkalarında utanacaklardı gerçi utanırlar mi bilinmez... bir anı bırakıyor....sonuç mu sanat için bile olsa soyunurummmm...yapmaya başka şeylerde yaparmisiniz

O değil de:

Victoria s Secret mankenlerinden sonra başka iş almak adamı yıkar be

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title