Haberi Paylaş

Tuluhan Tekelioğlu' "YAPABİLİRSİN" Diyor!

Güncel Haberler

Tuluhan Tekelioğlu' 'YAPABİLİRSİN' Diyor!

Nebil Özgentürk, İnci Aksoy, Nazım Alpman, Ege, Salih Keçeci , Aşık Veysel'in torunu Çiğdem Özer, CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş'ın da davetliler arasında yer aldığı gecede birbirinden keyifli dakikalar yaşandı.

Tuluhan Tekelioğlu'nun, kaderin değiştirilebilir olduğuna inanan, dayatılan her şeyden ve korkulardan özgürleşmiş, kendiyle ve dünyayla barışık dokuz kadının hikâyesini anlatan "Yapabilirsin" adlı kitabının lansmanı dün akşam medya dünyasından seçkin isimlerle Zorlu Center, Le-Baron'da gerçekleşti.

Tuluhan Tekelioğlu; yaptığı açıklamada "Geçtiğimiz yıl Türkiye'nin gerçekten bir umut filmine ihtiyacı olduğunu düşünerek ben ve ekibim bir yolculuğa çıktık, Kars'dan Adıyaman'a, Mersin'den İzmir'e, 9 farklı coğrafyada ki, 9 cesaretin kendisi olan kadını bulduk. Bu filmi yaptıktan sonra, istedim ki filme ulaşamayan insanlar kitabımı okusunlar. Kitabı yazarken farkettim, bu bir yolculuk... Amacımız bu kitabın cesareti bulaştıran bir kitap olduğunu söylemek ve bunu sağlamaktır. Bu filmi de kitabı da bunun için yaptık... Ve hep şunu söylüyoruz, yeter ki harekete geç, görmek istediğin değişimin kendisi sen ol, yapabilirsin!" diye konuştu.

"Yapabilirsin" kitabının kahramanları olan kadınlardan; Nuran Özyılmaz, Ece Apaydın ve Aslı Elif Tanuğur'da geceye katıldılar. Anlattıkları hikayelerle, herkesi bir kez daha büyülediler.

Lansman gecesi aynı zamanda Tekelioğlu'nun doğum günü olduğu için, dostları tarafından kitabının kapağı şeklinde hazırlanmış pasta sürprizi geceye renk kattı. Tüm davetlilerin çok keyifli vakit geçirdiği gece, doğum günü kutlamasının ardından son buldu.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Tuluhan Tekelioğlu Zorlu Center Türkiye Kars Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title