Haberler

Siirt'te Hdp Milletvekilleri Esnafları Ziyaret Etti

HDP Milletvekilleri, bugün Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan'ın tutuklanmasından sonra Siirt'te esnafları ziyaret etti.

HDP Milletvekilleri, bugün Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan'ın tutuklanmasından sonra Siirt'te esnafları ziyaret etti. HDP Siirt Milletvekili Besime Konca, yapılan zulüm olduğunu ileri sürdü ve buna boyun eğmeyeceklerini söyledi.

HDP Siirt milletvekilleri Besime Konca, Kadri Yıldırım ve Batman Milletvekili Saadet Becerikli, bugün Siirt'te esnafları ziyaret etti. Esnaf ziyaretinden sonra HDP il başkanlığına geçen milletvekilleri adına burada Besime Konca açıklama yaptı. Konca, Kürtlerin, haklarını direnerek kazandığını öne sürerek, "Kürtler bedel ödeyerek, direnerek, sokakta, dağda, zindan ve siyasette toplum olarak direne direne bu hakları kazandı. AKP faşizmi, hiçbir hükümet tarihinde yapmadığı bir şey yapıyor. Kanunsuz, hukuksuz, insanı ahlaki değerleri gözetmenden bir saldırı içerisindedir. Onlar bugün belediyelerimizi kışlaya çevirebilirler, kapıların önlerine özel çevik kuvveti koyabilirler. Yapılan bu zulme boyun eğmeyeceğiz, bu konuda kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

- Siirt

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Tuncer Bakırhan Kadri Yıldırım Batman Siirt Politika Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Bakmadan Geçme

Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Gaddar ne zaman final yapacak? #129300 #128250 25 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title