Haberler

Osmanlı Ocakları Kırşehir İl Başkanlığı Açıldı

Abone Ol

Osmanlı Ocakları Kırşehir İl Başkanlığı'nın açılışı gerçekleştirildi.

Osmanlı Ocakları Kırşehir İl Başkanlığı'nın açılışı gerçekleştirildi.

Aşıkpaşa Mahalesi'ndeki Kırşehir İl Başkanlığı'nn açılışını Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, yaptı. Açılışta konuşan Canpolat, yurt genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, Kırşehir'de de teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıklarını belirtti.

Osmanlı hoşgörüsünü ve ahlakını yaşayarak ve yaşatarak asırlardır süre gelen bu mirasa sahip çıkmayı ve mirası yarınlara ışık tutan genç nesillere aktarmayı hedeflediklerini vurgulayan Canpolat, şunları kaydettti:

"Kırşehir Osmanlı Ocakları İl Başkanı Murat Erdem ve Bölge Başkanımız Alparslan Aşkın'ı kutluyor ve hayırlı çalışmalarını destekliyorum. Milli birlik ve kardeşlik ideallerinde birleşerek tek bayrak, tek millet, tek vatan tek devlet ülküsünde olacağımız bilinmelidir. İman, ahlak, adalet duygusunu yüreğinde barındıran herkesi ocağımıza bekliyoruz. Biz ayrımcı değil bütünleyici olacağız. Bu yüzden tüm siyasi partilere eşit mesafede siyaset üstü bir kurum olmanın değerlerini hep beraber yaşayacağız."

Kırşehir İl Başkanı Erdem de il genelinde projeler hazırlayarak genç nesillere faydalı çalışmalar yapacaklarını dile getirdi.

Kaynak: AA / Güncel

Murat Erdem Kırşehir Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ankaragücü küme düşürülecek mi? 12 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 12 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 12 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 12 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 12 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 12 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 12 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? EURO 2032 Türkiye'den alınacak mı? 12 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Halil Umut Meler'i tekmeleyenler kim? Ankaragücü Ç. Rize maçı sonrası hakeme tekme atanlar yakalandı mı? 12 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? TFF Faruk Koca kararı ne? Futbol Federasyonu Ankaragücü Başkanı hakkında karar verdi mi? Hakemler haftaya maça çıkmayacak mı? Hakemler neden maça çıkmama kararı aldı?
title