Haberler

Şehit Ömer Halisdemir İçin Yola Çıkan Adamın Yolculuğu 13 Gün Sürdü

Güncelleme:

Şehit Ömer Halisdemir için Burdur'dan 1 Mart'ta yaya olarak yola çıkan Osman Koç, 13 gün sonra Niğde'ye geldi.

Rüyasında gördüğü şehit Ömer Halisdemir için Burdur'dan 1 Mart'ta yaya olarak yola çıkan 63 yaşındaki Osman Koç, Niğde'nin Bor ilçesine geldi. 13 günde şehit Ömer Halisdemir'in kabrine ulaşan Koç dua etti.

MEZARINI ZİYARET ETMEK İÇİN YOLA ÇIKTI

Burdur'un Bucak ilçesinde 15 Temmuz kahramanı şehit Ömer Halisdemir'i sürekli rüyasında gören Osman Koç, şehidin mezarını ziyaret etmek için eline Türk Bayrağı alıp yaya olarak yola çıktı. 13 gün süren yolculuğun ardından dün akşam Niğde'ye gelen Osman Koç, ayağında oluşan şişlikler nedeniyle Bor Devlet Hastanesi'nde tedavi edildi.

MEMLEKETİNİN TOPRAĞINI MEZARA BIRAKTI

Bugün Bor ilçesine geçen Osman Koç, şehit Ömer Halisdemir'in mezarına ulaştı. Dua eden Koç, memleketinden aldığı toprağı mezara bıraktı.

"HERKES SELAM GÖNDERDİ"

Daha sonra şehidin babası Hasan Hüseyin Halisdemir'i ziyaret etti. Osman Koç, "13 gündür yoldayım. Hiçbir kötü olayla karşılaşmadım. Bendeki sevda fazlasıyla millette vatandaşta gördüm. Ömer'imize, Ömer Halisdemir kahramanımıza herkes selam gönderdi. Bu sevda bu milletin yüreğinde olduğu sürece bizim Cumhuriyetimiz ilelebet ayakta kalacağına hiç bir kimsenin şüphesi olmasın." dedi.

45 POLİSİN ŞEHİT OLDUĞU PÖH DAİRE BAŞKANLIĞINA GEÇECEK

Koç, Niğde'den Ankara'ya gidip, 15 Temmuz'da 45 polisin şehit düştüğü Polisi Özel Harekat Daire Başkanlığını ziyaret edeceğini ardından da yolculuk boyunca taşıdığı Türk Bayrağını TBMM'ye emanet edeceğini söyledi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Osman Koç Burdur Bucak Niğde Güncel Haberler

Özel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilginç borç teklifi: Camileri, elektrik trafolarını ve ortak alanları al, düş yakamızdan

Özel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilginç borç teklifi: Camileri, elektrik trafolarını ve ortak alanları al, düş yakamızdan

Bakan Yerlikaya'dan Emniyet Müdürü'nün sakız çiğnediği görüntülere tepki: Gereğini yaparım

Bakan Yerlikaya'dan Emniyet Müdürü'nün sakız çiğnediği görüntülere tepki: Gereğini yaparım

Aman Erdoğan görmesin! Elon Musk, Netanyahu'yu dinlerken bir an olsun yerine oturmadı

Aman Erdoğan görmesin! Elon Musk, Netanyahu'yu dinlerken bir an olsun yerine oturmadı

Bakmadan Geçme

Fenerbahçe, Youssef En-Nesyri için imza töreni düzenledi! Fenerbahçe, Youssef En-Nesyri ile kaç yıl anlaştı? Mevlid Kandili ne zaman? Mevlid Kandili hangi gece? Mevlid Kandili ne oluyor, neler yapılmalı? Karısını, kayınvalidesini ve kayınpederini öldürdü! Olay ne, nerede oldu? 2024 okul servisi aylık ücreti ne kadar oldu? Servis ücretlerine zam mı geldi? İstanbul zamlı okul servis ücretleri ne kadar? TFF, 2024-2025 sezonu hakemlerini açıkladı! 2024- 2025 sezonu hakemleri kimler? TAKSİ İNDİ- BİNDİ NE KADAR? İstanbul taksimetre açılış ücreti ne kadar oldu? Taksi kısa mesafe kaç TL oldu? Üniversite tercihleri nasıl yapılmalı? YKS üniversite tercihlerini yaparken nelere dikkat edilmeli? Tercih Uzmanı açıkladı! YKS tercihleri ne zaman bitiyor? ÖSYM Üniversite tercihleri nasıl yapılır? Optik Başkan kimdir? Mehmet Işıklar (Optik Başkan) kaç yaşında ve neden öldü? ÖSYM TERCİH EKRANI AÇILDI MI? ''YKS tercih yapamıyorum'' neden? YKS tercih kılavuzu yayınlandı mı? 2024 YKS ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | YÖK ATLAS 2-4 Yıllık Üniversite taban puanları İstanbul'da toplu taşıma ücretlerine zam geldi mi? Otobüs, metro, tramvay, vapur, metrobüs ücreti ne kadar oldu, yeni ücretler ne zaman uygulanacak? İETT öğrenci abonmanı ne kadar oldu? 2024 İstanbul'da metro, metrobüs, marmaray ücretleri ne kadar? İSTANBUL'DA TOPLU TAŞIMAYA ZAM || 2024 İstanbul'da otobüs, metro, metrobüs, marmaray ücreti ne kadar oldu? GÜNCEL ALTIN VE DOLAR FİYATLARI || 25 Temmuz altın ve dolar kuru güne nasıl başladı?
Bir terör halayı daha! Düğün salonunda çekilen görüntüdeki 3 kişi gözaltına alındı

Bir terör halayı daha! Düğün salonunda çekilen görüntüdeki 3 kişi gözaltına alındı

title