Haberler

Muğla Yemekleri, Ülkelerarası Yemek Festivalinde Tanıtıldı

Güncelleme:

Muğla yemekleri ile tanıtan Aregala Türkiye Sınır Tanımayan Şefler Derneği Başkanı Ahmet Çetin Başkan Gümüş'e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Başkan Gümüş'e yapmış olduğu katkılarından dolayı teşekkür plaketi veren Dernek Başkanı Çetin, "Muğla yemekleri ve Türk Mutfağının tanıtımı için katıldığımız festivalde ülkemizi ve Muğlamızın geleneksel yemeklerini workshoplar ve televizyon programları ile tanıttık. Ada'nın Otel ve restoranlarında özel olarak yapılan yemeklerimiz jüri tarafından değerlendirilerek dereceye girenler ödüllendirildi. Bizim de derece aldığımız festival Muğla mutfak kültürünün tanıtımına, çok önemli katkılar sağladı. Festivale katılımımızda bize destek olan Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Başkanımızın desteği ile de mutfak kültürümüzü en iyi şekilde tanıtmaya çalıştık." dedi.

Ziyarette Dernek Başkanı Çetin ve ekibimi kutlayan Başkan Gümüş, "Bu tür etkinliklerin Muğla ve Türk Kültürünün tanıtımına çok önemli katkılar sağladığı bir gerçek. Yemek kültürü zaten kendi başına çok ayrı kültürel ve sosyal bir olay. Festivalin hem yemek kültürümüzün tanıtımına, hem de komşu iki ülke arasındaki bağların güçlenmesine katkı sağladığına inanıyor, Ahmet Bey ve ekibini bizleri en iyi şekilde temsil ettikleri için teşekkür ediyorum." dedi.
Ziyarette Aregala Türkiye Sınır Tanımayan Şefler Derneği Başkanı Ahmet Çetin Başkan Gümüş'e vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Çetin Başkan Ahmet Gümüş Türkiye Muğla Güncel Haberler

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Esed'den 'normalleşme' yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

Esed'den "normalleşme" yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

Emekliye ne kadar ek zam yapılacak? Rakam bu akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne gidiyor

Emekliye ne kadar ek zam yapılacak? Rakam bu akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne gidiyor

Çeşme'de 3 kişinin hayatını kaybettiği orman yangınının nedeni belli oldu

Çeşme'de 3 kişinin hayatını kaybettiği orman yangınının nedeni belli oldu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title