Haberler

Muğla Datça'da 4 büyüklüğünde deprem

Güncelleme:

Muğla'nın Datça ilçesinde 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Saat 09.06'da AFAD'ın kaydettiği sarsıntının derinliği 6.39 kilometre olarak bildirildi. Çevre illerde de hissedilen deprem kısa süreli paniğe neden olurken herhangi bir olumsuz gelişme aktarılmadı.

Muğla Datça'nın merkez üssü olduğu 4 büyüklüğünde deprem AFAD tarafından duyuruldu. Saat 09.06'da yaşanan sarsıntı çevre illerde de hissedilirken depremin derinliği 6.39 kilometre olarak kaydedildi.

OLUMSUZ BİR DURUM YAŞANMADI

Son aylarda sık sık deprem yaşanan ilçede sarsıntıyı hissedenler kısa süreli panik yaşarken yetkililerden olumsuz bir gelişme aktarılmadı.

GECE SAATLERİNDE DE SALLANDI

Datça'da gece saatlerinde de bir deprem kaydedilmiş, AFAD, saat 01.21'de yaşanan sarsıntının büyüklüğünü 3.6 olarak duyurmuştu.

Muğla'nın Datça ilçesinde 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi

Erdem Aksoy
Haberler.com - Güncel

Deprem Datça Muğla AFAD Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'Şarap festivali' eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Şarap festivali" eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

500

Yorumlar (9)

haksız mıyım:

Geçmiş olsun tabi ama cehp li belediyelerin olduğu yerlerden hayırli bir haber gelmiyor. Ya bu doğal afet diyenler... Teleferik de doğal, balya balya paralar da doğal, Bld bütçesinin sanatçı denilen artist taufasina aktarılması da doğal dimi

6
17
yanıtYanıtla
Yiğit Solak:

depremle chp'nin nasıl bir bağlantısı var mesela ?

yanıt0
yanıt1
mardinli yiğit:

cazip hale getireceğinize, gelin Mardin'i, Şırnak'ı Hakkari'yi cazip hale getirin.. yetmedi mi ülkenin bütün kaynaklarını oraya akıttığınız !!!

2
17
yanıtYanıtla
Hüseyin Dilek:

Helal olsun Mardinli kesinlikle katılıyorum

yanıt2
yanıt6
Salim:

GEÇMİŞ OLSUN DATÇA ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN...

18
1
yanıtYanıtla
mardinli yiğit:

Ülkenin turizm yatırımlarının %90'ı o bölgeye yapılmış.. eee bir deprem olduğunda ödün kopar tabi.

4
8
yanıtYanıtla
mardinli yiğit:

ben devlet yetkilisi olsam ülkenin batısına önümüzdeki 15 yıl içerisinde tek bir yatırım dahi yapmam.. bu yatırımların hepsini doğuya kaydırırım. bak o zaman batının bir cazibesi kalıyor mu!

5
6
yanıtYanıtla
Sadık:

DEMli Belediyeleri işini yapsa ,ama onların derdi başka.

yanıt2
yanıt1
Sadık:

Dörtden birşey olmaz .

0
1
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title