Müftüden, CHP'li Başkana Plaket - Haberler
Haberi Paylaş

Müftüden, CHP'li Başkana Plaket

Demirören Haber Ajansı - Güncel
Müftüden, CHP'li Başkana Plaket

Kayseri'nin Sarız İlçe Müftüsü Süleyman Yavuz, Belediye Başkanı CHP'li Ömer Faruk Eroğlu'na, camilere destekleri nedeniyle plaket verdi.

Kayseri'nin Sarız İlçe Müftüsü Süleyman Yavuz, Belediye Başkanı CHP'li Ömer Faruk Eroğlu'na, camilere destekleri nedeniyle plaket verdi.

Müftü Süleyman Yavuz, Merkez Cami imamı Adem Aydın ile birlikte Başkan Ömer Faruk Eroğlu'u makam odasında ziyaret etti, merkez ve diğer camilere verdikleri katkıdan dolayı teşekkür etti. Belediyenin cami ve Kuran kurslarının her türlü ihtiyacına katkıda bulunduğunu anlatan Müftü Yavuz, şöyle dedi:

"Sayın Başkanımız son olarak Merkez Cami çevre düzenlemesinde önemli destek verdi.  Başkanımıza bizlere vermiş olduğu bu desteklerden dolayı İlçe müftülüğümüz ve şahsım adına teşekkür ediyorum."

Belediye Başkanı Eroğlu da, CHP'li bir belediye başkanı olarak toplumun her kesimine eşit düzeyde yaklaşarak olanaklar ölçüsünde ihtiyaçlarını karşılayabildiklerini bildirirken, "İbadethaneler bizim için önemli ve kutsal mekanlardır. Bu tür yerler aynı zamanda sosyal yaşantının yoğun olduğu yerlerdir. İlçe Belediyesi olarak her zaman müftülüğümüzün yanındayız ve elimizden gelen desteği vereceğiz" diye konuştu. Konuşmaların ardından Müftü Yavuz, Başkan Eroğlu'na camilere olan katkılarından dolayı plaket verdi.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Ömer Faruk Eroğlu Süleyman Yavuz Kayseri Sarız Politika Güncel Haberler

title