Haberi Paylaş

Mansur Yavaş'ın "Siz de oturun" diyen vatandaşla diyaloğu muhtarlardan alkış aldı: Mahkemede ayakta ifade verilir

Güncel Haberler

ABB Başkanı Mansur Yavaş, Sincan'da muhtarlarla bir araya geldi. Yavaş'ın "Oturun, oturarak konuşun ayakta durmayın" sözleri üzerine bir vatandaş, "Başkanım siz de ayaktaydınız yoruldunuz. Siz de oturun, sadece bizim oturmamız olmuyor" dedi. Bunun üzerine Mansur Yavaş ise vatandaşa, "Mahkemeye çıktığınız zaman hesap verirken ayakta ifade verilir. Onun için ben ayakta ifade veriyorum" sözleri muhtarlar tarafından alkış aldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, Sincan'da muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarların talep ve ihtiyaçlarını dinleyen Yavaş'ın paylaştığı videoda, bir vatandaş ile yaşadığı diyalog sosyal medyada gündem oldu.

"BAŞKANIM SİZ DE AYAKTAYDINIZ YORULDUNUZ"

Görüntülerde toplantıda söz isteyen bir kişiye Mansur Yavaş, "Oturun, oturarak konuşun ayakta durmayın" diye seslendi. Vatandaş ise "Başkanım siz de ayaktaydınız yoruldunuz. Siz de oturun bizim oturmamız olmuyor" sözleriyle cevap verdi.

"MAHKEMEDE HESAP VERİRKEN AYAKTA İFADE VERİLİR"

Diyaloğun devamında Mansur Yavaş ise vatandaşa "Mahkemeye çıktığınız zaman hesap verirken ayakta ifade verilir. Onun için ben ayakta ifade veriyorum size" dedi. Yavaş'ın bu sözleri muhtarlar tarafından alkış topladı.

Mansur Yavaş'ın 'Siz de oturun' diyen vatandaşla diyaloğu muhtarlardan alkış aldı: Mahkemede ayakta ifade verilir

Haberler.com / Emre İliksiz - Güncel

Mansur Yavaş Sincan Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (21)

ismail bey :

mansurun sincana gelebilmesi mümkün değil. Çünkü sokakları boşa kazıp, öylece bırakmaktan başka iş yapmadı. Yenikent yolunu 3 senedir bıraktı. Cezaevinin önünü su bastı, ızgaraları açıp gittiler.. Zaten müslüman mahallesine gelmez. Çankayay felan gitmiştir o.

Vez gez:

dalga gecerek küçümseyip övgü alkış almak hangi kategori insanına aitse ya tıp çözsün, ya da İlber hoca

oruç ozkan:

cevap tam oturmuş yrine ağzına sağlık kardeş

Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title