Haberler

Küçük çocuğu zorla dudaklarından öptürmüştü! Genç kadın TikTok rezaleti sonrası gözaltına alındı

Güncelleme:

TikTok'ta kuzeni olduğunu söylediği küçücük çocuğu zorla dudaklarından öptürüp o anları paylaşan Duygu Özgül Kalebayır isimli kullanıcı infial yaratan olayın ardından gözaltına alındı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada ailenin ifadesine başvurulduğu, söz konusu videonun eski olduğu ve çocuğun psikoloji durumunun yakından takip edileceği ifade edildi.

TikTok kullanıcısı Duygu Özgül, kuzeni olduğunu iddia ettiği küçücük çocukla dudak dudağa öpüşüp o anları paylaştı. Kalebayır videoda "Öyle olmaz ben dudak seviyorum. Benim dudağım ora mı? Beni öptün mü sen şimdi? Yaladın sanki biraz öpmedin. Öp beni, öpersen bırakırım. Biz yanaktan öpüşmüyoruz. Çocukluğundan beri beni hep dudağımdan öpüyorsun" ifadelerini kullandı.

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞINDAN AÇIKLAMA VAR

Skandal görüntüler sosyal medyada infiale neden olurken, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada videodaki Duygu Özgül'ün gözaltına alındığı ifade edildi.

VİDEONUN ESKİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının başlattığı soruşturma kapsamında çocuğun ve ailesinin de ifadesine başvurulduğu öğrenilirken, videonun eski olduğu bilgisine erişildiği aktarıldı.

"ÇOCUĞUN DURUMU YAKINDAN TAKİP EDİLECEK"

Meslek elemanları tarafından aileye danışmanlık hizmeti verildiği de aktarılan bakanlık açıklamasında "Psikolojik sağlamlığını artırmak adına aile yanında bulunan çocuğun durumu yakından takip edilmeye devam edilecektir.

"TİKTOK HESABI KAPATILMIŞTIR"

Söz konusu Tiktok hesabı Bakanlığımızın girişimleri sonucu kapatılmıştır. Bakanlık olarak sürecin yakın takipçisi olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadelerine yer verildi.

Küçük çocuğu zorla dudaklarından öptürmüştü! Genç kadın TikTok rezaleti sonrası gözaltına alındı

"AİLESİ YANIMDAYDI"

Görüntülerin sosyal medyada tepki çekmesi üzerine Kalebayır açıklama yapmıştı. Çocuğun ailesinin yanında olduğunu iddia eden Kalebayır, şu sözlerle kendini savunmuştu: "Arkadaşlar (istismar) adı altında yine bir video paylaşıp gündem etme çabası içerisindeler. Çekilen video kuzenimle ailesinin de yanımda olduğu ve istismarın söz konusu bile olmadığı hatta sayfada başka videoların da olduğunu belirtmek isterim. Bu şekilde istismar adı altında paylaşıp reklam yapan kendi kafasına göre yazı yazan ve etkileşim yaratmaya çalışan insanlara gerçekten üzülüyorum. Sayfaya yazılan yazı üzerinden şikayetimizi yapacağımızı ve görüntümü paylaştığı içinde gerekli işlem yapılacaktır.

"ÇOCUK BENİ ÖPÜYOR, SEVİYOR, YALIYOR"

Kuzenim ve biz birbirimizi öpüp koklayarak seviyoruz. Çocuk beni öpüyor, seviyor, yalıyor. Anasının babasının ve herkesin yanında bunu bana yapıyor ve etkileşim için istismar yazılıyor sırf beğeni toplamak ve linçten videonuz izlensin diye. Vallahi acıyorum ya istediğiniz kadar paylaşın. İstismar gizlidir kıyıda köşede çoluğa çocuğa bir şeyler yapmaktır. Ben kuzenimi istismar etmiş olsam çocuğun ailesinin yanında çocuğun beni öptüğü videoları çekim yapmam ve yüklemem bunu sosyal medyaya. Allah yardım etsin size. Siz kendi kendinize etkileşime devam benim zamanım yok sizin gibi boş insan olmadığım için açıklamalarımı yaptım işinize bakın."

Erdem Aksoy
Haberler.com - Güncel

Nevşehir Güncel Haberler

Erdoğan'ın beklediği yanıt geldi! Normalleşmeye yeşil ışık yakan Esed'in önemli bir şartı var

Erdoğan'ın beklediği yanıt geldi! Normalleşmeye yeşil ışık yakan Esed'in önemli bir şartı var

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump'a suikast girişimini kınadı: Türkiye olarak dost ABD halkının yanında olacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump'a suikast girişimini kınadı: Türkiye olarak dost ABD halkının yanında olacağız

FBI: Trump'a suikast girişiminde bulunan kişi 20 yaşındaki Thomas Matthew Crooks

FBI: Trump'a suikast girişiminde bulunan kişi 20 yaşındaki Thomas Matthew Crooks

AK Partili Elitaş'a Kayseri'de protesto: Külliye'nin önünde kendimizi yakınca mı bizi duyacaksınız?

AK Partili Elitaş'a Kayseri'de protesto: Külliye'nin önünde kendimizi yakınca mı bizi duyacaksınız?

500

Yorumlar (33)

Gözde Doğan:

Müslümanlık işte

145
527
yanıtYanıtla
Zor Hayat:

Müslümanlığa kurban ol

yanıt243
yanıt58
Arifcan Balıkcı:

Hehe Müslümanlık

yanıt91
yanıt43
zeha gül:

Ne alaka? Başını örttü diye tam tekmil müslüman mı oluyor? Ya da örtmeyene kafir gözüyle mi bakalım?

yanıt360
yanıt20
faruk merttürk:

Şeyhin'den ne gördüyse aynısını yapıyor.

yanıt78
yanıt171
Nuri Aga:

Bebeyle öpüşüp neyi kanıtladı acaba. Sebep ne?

yanıt90
yanıt4
Hek Tor:

@zeha gül... Zaten öyle bakmıyor musunuz? Parolanız: Laik eşittir modern eşittir başı açık eşittir dinsiz...

yanıt27
yanıt64
Hek Tor:

@zeha gül... Sanki başka gözle bakıyorsunuz da... (Daha ayrıntılı yazmıştım ama ilk okuyan da senin kafada herhalde ki sana ulaşamadı)

yanıt8
yanıt43
Ne Demeli:

Her daim provokasyona devam, Maazallah fırsat bulmayalım, Görüntüyü Müslümanlıkla bağdaştıran arkadaş bu tarz görüntülerin ana kaynağını pek bilmiyor gibi, hatta ve hatta erkekle erkek, kadın ile kadın arasında bile doğal olarak karşılanan bir görüntüdür az araştırmak yeterlidir. Müslümanlıkta bu görüntünün yeri de alakası da yoktur, Hek tor hiç de öyle değil ben mesela öyle bakmıyorum, etrafımda da başı açık ama ibadetinde geri kalmayan oldukça fazla insan var, nereye nereden baktığın önemli.

yanıt8
yanıt0
LOLİPOP:

EEE hani marjinal bizdik...? :)))

188
9
yanıtYanıtla
Tüm 33 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title