Haberi Paylaş

Konya'ya gidecek olan Erdoğan'a, Gelecek Partisi'nden karşılama pankartı: Davutoğlu'nun memleketine hoş geldiniz

Güncel Haberler

Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı, bu akşam İslami Dayanışma Oyunları için Konya'ya gidecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a pankartlı karşılama hazırladı. Kentteki bazı üst geçitlere asılan "Sn. Cumhurbaşkanımız, Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun Memleketi Konya'ya Hoş geldiniz" yazılı pankartlar dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu akşam saat 20.00'de 5. İslami Dayanışma Oyunları Açılış Töreni için Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu'nda olacak.

LİDERLERLE YEMEK YİYECEK

Erdoğan, açılış öncesi Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ve bazı devlet başkanlarıyla yemekte bir araya gelecek.

"DAVUTOĞLU'NUN MEMLEKETİNE HOŞ GELDİNİZ"

Büyük organizasyon için kentte son hazırlıklar tamamlanırken, Ahmet Davutoğlu önderliğindeki Gelecek Partisi tarafından bazı üst geçitlere asılan pankartlar dikkat çekti. Söz konusu pankartlarda, "Sn. Cumhurbaşkanımız, Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun Memleketi Konya'ya Hoş geldiniz" ifadelerinin yazdığı görüldü.

İşte o pankartlardan birkaçı;

Konya'ya gidecek olan Erdoğan'a, Gelecek Partisi'nden karşılama pankartı: Davutoğlu'nun memleketine hoş geldiniz

Konya'ya gidecek olan Erdoğan'a, Gelecek Partisi'nden karşılama pankartı: Davutoğlu'nun memleketine hoş geldiniz

Gelecek Partisi Ahmet Davutoğlu Konya Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (21)

Mustafa Dağ:

Konyalı dediğin terör örgütleri ile kol kola olan kişiler ile aynı masaya oturmaz. Benim için Sayın Cumhurbaşkanımız Reisimiz , kimlik olarak olmasa da ideali ve gayesi olarak GERÇEK KONYALIDIR.

Ercan Sevinc:

Konya kimin yanında göreceksiniz ??

Burak Bayhan:

Abdülhamit Han zamanında en geniş topraklara sahipken bile heryerde her tarafta istihbaratı vardı birşey yapılacaksa onun kulağına gelirdi ülkemiz güçlü olmasını isteyenler zarar görmesini istemeyenler bu seçimlerde bu süre zarfına kadar nasıl gitmıs yargılayıp öyle oyunu atsınlar

Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title