Kiza mülk sahiplerini iftarda buluşturdu - Haberler
Haberi Paylaş

Kiza mülk sahiplerini iftarda buluşturdu

Bültenler - Güncel
 - Güncelleme:
Kiza mülk sahiplerini iftarda buluşturdu

Adana'da inşa edilen Doğu Akdeniz Bölgesi'nin en büyük ofis projesi Kiza'da ofis sahibi olma ayrıcalığını yaşayan mülk sahipleri, iftar programında bir araya geldi.


Sheraton Oteli'nde düzenlenen iftar programına; Kiza A.Ş. ortakları Aydın Kurt ve Murat Balak ile iş dünyasının tanınan simaları, Kiza İş Merkezi'nden ofis satın alan mülk sahipleri ve aileleri katıldı. Kurt ve Balak, tek tek kapıda karşıladıkları misafirlerle iftar programı boyunca yakından ilgilendi. Ramazanın manevi atmosferinin doyasıya yaşandığı iftar programında mülk sahipleri, iş merkezine taşınmadan birbirleri ile tanışma fırsatı buldu.
Proje ortaklarından Kurt İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kurt, iftar programına katılan davetlilere teşekkür ederek, bolluk ve bereket ayı Ramazan'ın, tüm dünyada insanlar arasındaki sevgi ve kardeşliği pekiştirmesi temennisinde bulundu.

KİZA'DA YAŞAM ÇOK YAKINDA BAŞLIYOR

Proje ile ilgili de bilgi veren Kurt, ilk etap teslimlerin tamamlanma aşamasında olduğunu, Adana'nın yükselen yıldızı Kiza'da yaşamın çok yakında başlayacağını ifade etti. Kiza İş Merkezi'nde, iş yaşamının alışkanlık ve geleneklerini, çağdaş iş yaşamının gereklilikleri ile buluşturduklarının altını çizen Kurt İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kurt, "Geniş sosyal yaşam alanlarıyla keyifli bir çalışma ortamı vadeden Kiza'da, prestijli ve kolay ulaşılabilen bir ofise sahip olmak isteyenler için her kullanıma uygun ve istenilen ölçülerde ofisler sunuyoruz. Hızla gelişim gösteren bölgede nitelikli ofis kavramını hayata geçiriyoruz" dedi.

Bültenler / Güncel

Sheraton Otel, Aydın Kurt, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title