Haberler

Kırıkkale Valisi ve Belediye Başkanı Koltuklarını Öğrencilere Devretti

Güncelleme:

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas ve Belediye Başkanı Ahmet Önal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuklarını öğrencilere devretti. Valilikten yapılan açıklamaya göre, etkinlik kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın, Lal Saran Anaokulu öğrencileri Eylül Yıldız ve Kaan Dinç ile öğretmenleri, Vali Makas'ı ziyaret etti. Bir süre öğrencilerle sohbet eden Makas, makam koltuğunu sırasıyla öğrencilere bıraktı. Belediye Başkanı Önal da makamını Mustafa Necati İlkokulu öğrencileri Leyla Şarlıoğlu ve Muhammed Ensar Yıldırım'a devretti. Başkan Şarlıoğlu ile Yıldırım, projelerinin Kırıkkale'ye kazandırılması için ilgili birim müdürlerine talimat verdi. Öğrencilerle yakından ilgilenen Önal, çeşitli hediyeler verdi.

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas ve Belediye Başkanı Ahmet Önal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuklarını öğrencilere devretti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, etkinlik kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın, Lal Saran Anaokulu öğrencileri Eylül Yıldız ve Kaan Dinç ile öğretmenleri, Vali Makas'ı ziyaret etti.

Bir süre öğrencilerle sohbet eden Makas, makam koltuğunu sırasıyla öğrencilere bıraktı.

Belediye Başkanı Önal da makamını Mustafa Necati İlkokulu öğrencileri Leyla Şarlıoğlu ve Muhammed Ensar Yıldırım'a devretti.

Başkan Şarlıoğlu ile Yıldırım, projelerinin Kırıkkale'ye kazandırılması için ilgili birim müdürlerine talimat verdi.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Önal, çeşitli hediyeler verdi.

Kaynak: AA / Güncel

23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mustafa Necati Mehmet Makas Rıza Aydın Kırıkkale 23 Nisan Çocuk Eylül Aydın Eğitim Güncel Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title