Haberler

Kepçeyle Çalışırken Kayanın Altında Kaldı (2)

Ordu'nun Gülyalı İlçesi Divane mevkiinde bulunan Ordu-Giresun Havalimanı inşaatının taş dolgu ihtiyacının karşılandığı taş ocağında çalışırken kopan kayanın üzerine düşmesi sonucu ölen Hasan Hüseyin Deniz'in cenazesi Ordu Devlet Hastanesi...

Kepçe OPERATÖRÜNÜN CENAZESİ MEMLEKETİNE GÖNDERİLDİ

Ordu'nun Gülyalı İlçesi Divane mevkiinde bulunan Ordu- Giresun Havalimanı inşaatının taş dolgu ihtiyacının karşılandığı taş ocağında çalışırken kopan kayanın üzerine düşmesi sonucu ölen Hasan Hüseyin Deniz'in cenazesi Ordu Devlet Hastanesi morgunda yapılan otopsinin ardından toprağa verilmek üzere memleketi Trabzon'un Araklı İlçesi Türkili Köyü'ne gönderildi. Hasan Hüseyin Deniz'in 3 yıl önce ağabeyi Tuncay Deniz'i trafik kazasında kaybettiği, babası Hüseyin Deniz'in ise 2 yıl önce vefat ettiği öğrenildi. Ağabeyi ve babasını kaybettikten sonra köyde annesi Miyase Deniz ile birlikte yaşadığı belirtilen Hasan Hüseyin Deniz'in çeşitli illerde kepçe operatörü olarak çalıştığı, 2 ay önce ise Ordu'ya gelerek havalimanı inşaatında çalışmaya başladığı kaydedildi. Akrabalarıyla Ordu'dan cenazeyi alan Türkeli Köyü muhtarı Hasan Taşkın, "Kazada ölen gencimiz, ağabeyini trafik kazasında kaybetmişti, babası da vefat etti. Çalışarak kazandığı parayla annesini bakıyordu, maddi durumları da iyi değildi" dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Hasan Hüseyin Deniz Giresun Gülyalı Ordu Politika Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP iade-i ziyareti hazmedemedi, kibarlıktan anlamadılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP iade-i ziyareti hazmedemedi, kibarlıktan anlamadılar

'Arabanız çok güzelmiş, ne iş yapıyorsunuz?' akımına Davutoğlu da katıldı

"Arabanız çok güzelmiş, ne iş yapıyorsunuz?" akımına Davutoğlu da katıldı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü kapatan şahsın ilk ifadesi: Pişman değilim

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü kapatan şahsın ilk ifadesi: Pişman değilim

Bayram temizliği sırasında canından oldu! Feci olay kamerada

Bayram temizliği sırasında canından oldu! Feci olay kamerada

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title