Haberi Paylaş

Kavgadan Kaçıp Hakimin Odasına Saklanınca Gözaltına Alındı

Güncel Haberler

Kavgadan Kaçıp Hakimin Odasına Saklanınca Gözaltına Alındı

Samsun'da 40 yaşındaki H.K.kavgadan kaçıp adliye binasında Sulh Ceza Mahkemesi hakiminin odasına saklanınca yakalanıp gözaltına alındı.H.K., savcılık ifadesi ardından serbest bırakıldı.

Samsun'da 40 yaşındaki H.K. kavgadan kaçıp adliye binasında Sulh Ceza Mahkemesi hakiminin odasına saklanınca yakalanıp gözaltına alındı. H.K., savcılık ifadesi ardından serbest bırakıldı.

Olay İlkadım İlçesi Cumhuriyet Caddesi adliye binası içinde meydana geldi. Cüneyt Yılmaz bir yakınını bıçakladığı iddiasıyla tutuklandı. 5'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanan sanık ve mağdur yakınları dünkü duruşmayı takip etmek için adliye binasına geldi. Bu sırada iki grup arasında adliye binası içinde kavga çıktı. Kavga sırasında H.K. 3. Sulh Ceza Mahkemesi hakimi Selma Çetin'in odasına girdi. Duruşmada olan Hakim Selma Çetin odasından sesler gelmesi üzerine mübaşiri kontrol etmeye gönderdi. Kapıyı açan mübaşir odanın içinde H.K. ile karşılaşınca polise haber verdi. Gözaltına alınan H.K. ifadesinde "Kavgadan kaçıp odaya saklandım. Kötü bir niyetim yoktu. Kendimi korumak istedim ve sadece kolanyayı kullandım" dedi. H.K., şikayet üzerine gözaltına alındı. Polisteki işlemleri tamamlanan H.K. bugün adliyeye sevk ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. - Samsun

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Cüneyt Yılmaz İlkadım Samsun Selma Politika Güncel Haberler

title