Selma Haberleri

Selma haber, Selma son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selma - 20.10.2020
Terörist Nurettin Demirtaş'tan sokak eylemleri çağrısı
PARTİ BAŞKANLIĞINDAN DAĞA ÇIKIŞ İzmir Buca Cezaevi'nde tutukluyken Türk Ceza Kanunu'ndaki yeni hükümler kapsamında 2006'da tahliye olan Demirtaş, 2007'de yapılan Demokratik Toplum Partisi (DTP) 2. Olağan Kongresinde Selma Irmak ile DTP eş genel başkanı seçildi.
Selma - 20.10.2020
Son dakika haber... Terörist Nurettin Demirtaş'tan sokak eylemleri çağrısı
PARTİ BAŞKANLIĞINDAN DAĞA ÇIKIŞ İzmir Buca Cezaevi'nde tutukluyken Türk Ceza Kanunu'ndaki yeni hükümler kapsamında 2006'da tahliye olan Demirtaş, 2007'de yapılan Demokratik Toplum Partisi (DTP) 2. Olağan Kongresinde Selma Irmak ile DTP eş genel başkanı seçildi.
Selma - 17.10.2020
Türk Dünyası Sivil Toplum Kuruluşlarından Kıbrıs açıklaması
Çobanoğlu, Konfederasyon, Federasyon STK'ların alt teşkilat federasyon ve dernekleri toplamı ve Dünya Türk Birliği Kurucular Kuruluna direkt destek veren 3 Vakıf, 4 Konfederasyon, 21 Federasyon, 3400 Dernek, 21 Plaform dahil olmak üzere ; Birlik, 4 Vakıf, 6 Konfederasyon, 37 Federasyon, 6021 Dernek, 97 Platform, temsilen açıklama yaptıklarını belirterek, "KTOEÖS Genel Başkanı Selma Eylem ve KTÖS Genel sekreteri Şener Ercil bir radyo programında Türkiye'nin Kıbrıs Türklerini asimile ettiğini, Etnik temizlik gerçekleştirdiğini, yasa çıkartarak zorla soyadı değişiklikleri yaptırdıkları ve Türkiye'nin adım adım KKTC'ni işgal ettiğini söyleme densizliği gösteren sözde eğitimci bu zevat Türkiye'nin Barış Harekatını düzenlemeseydi şimdi hangi isim ve sıfat ile hangi bayrağın altında bu kadar rahat özgürlük yaşayacağını da hiç düşünmediği ortadadır" ifadesini kullandı.
Selma - 16.10.2020
DHA İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
17.00Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelensk ile basın toplantısı düzenleyecek11.00CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Adım Adım İktidar Toplantısı"na katılacak.
Selma - 15.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Cumhuriyet Kadınlar Derneği Didim Şube Başkanı Selma Özöğretmen de, "Dernek olarak biz de bu konuda tarafız.
Selma - 11.10.2020
Bozcaada'da siyaset artık kadınlara emanet.
Bozcaada tarihine ilk kadın kaymakamı olarak geçen 29 yaşındaki Bahar Kaya Eylül ayında göreve başladı. CHP Bozcaada İlçe Başkanlığı görevini de kadın siyasetçi Selma Kırbaş yürütüyor.
Selma - 8.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Muratpaşa ilçesi Kızıltoprak Mahallesi 904 Sokak üzerinde bulunan apartmandaki yakınını ziyaret için saat 14.00 sıralarında gelen Selma Meydan, binanın bahçesinde bebek arabası içinde bebek olduğunu görünce 112 Acil Çağrı Merkezi'ni aradı.
Selma - 8.10.2020
Azerbaycan Büyükelçisi İbrahim: "Bizde onların yanında PKK'lı ve ASALA'dan olan teröristlerin...
Gazi Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından düzenlenen "Karabağ'ın Dünü, Bugünü ve Yarını" konulu panel ile "Kederi Kederim, Sevinci Sevincim Azerbaycan" isimli fotoğraflarla şiir sergisinin açılışı gerçekleştirildi. Azerbaycan Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim ve Gazi Üniversitesi Rektörü Musa Yıldız'ın katılımıyla gerçekleştirilen fotoğraflı şiir sergisinin açılışının ardından "Karabağ'ın Dünü, Bugünü ve Yarını" konulu panele geçildi. Rektör Yıldız başkanlığında gerçekleştirilen panelde, Büyükelçi Hazar İbrahim ile Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Selma Yel konuşmacı olarak yer aldı.
Selma - 8.10.2020
Hollandalı eşinden olan ikiz kızlarına hasret yaşıyor
Evliliklerinden, Sevgi ve Selma adında iki kız çocuğunun olduğunu anlatan Bektaş, "Kızlarım 6 aylıkken bir gün eve geldiğimde evin anahtarının değiştirilmiş olduğunu gördüm.
Selma - 6.10.2020
Isparta'daki Gölcük Tabiat Parkı doğal fotoğraf stüdyosunu andırıyor
Parka gelinliğiyle gelen Selma Yumşak, Gölcük Tabiat Parkı'nın etkileyici güzellikte olduğunu söyledi.
Selma - 4.10.2020
Haftanın tarihine bakış
2011- Türkiye'nin ilk kadın matematik profesörü, İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Selma Soysal 87 yaşında vefat etti.
Selma - 4.10.2020
GÜNDEM / 4 Ekim 2020
ÖZEL HABER 1- Meslek liselerinden ekonomiye 8 ayda 230 milyon lira katkı Milli Eğitim Bakanlığına bağlı meslek liselerinde yılın ilk 8 ayında üretimden elde edilen gelir, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 20 arttı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: "Üretim portföyünde değişikliğe giderek maske, dezenfektan, yüz koruyucu siperlik, maske makinesi ve solunum cihazı gibi bu süreçte talep edilen ürünlerin üretimine odaklandık. Böylece bu süreçte de üretim kapasitemizi artırabildik" "Bu dönemde mesleki ve teknik eğitim okul ve kurumlarının yaptıkları üretimlerden İstanbul 23 milyon 823 bin lira, Ankara 17 milyon 480 bin lira ve İzmir 10 milyon 495 bin liralık gelir elde etti" (Selma Kasap/Ankara) 2- Türkiye'de son 5 yılda yaklaşık 7 milyon konut satıldı Türkiye genelinde Eylül 2015-Ağustos 2020 döneminde yaklaşık 6 milyon 945 bin konut satılırken, bu alanda 1 milyon 199 binle İstanbul, 720 binle Ankara ve 412 bin adetle İzmir ilk sıralarda yer aldı Yabancılara yaklaşık 155 bin konut satışı yapıldı (Zeynep Duyar Canlı/Ankara) 3- Postacılar, belediye otobüslerinden ücretsiz yararlanamayacak Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, PTT bünyesinde görev yapan postacı ve dağıtıcıların, belediyeler tarafından sunulan şehir içi toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlandırılmasına hukuken olanak bulunmadığına hükmetti (Aylin Sırıklı Dal/Ankara) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Selma Haberleri | Selma Haber - Haberler - Selma haberleri, son dakika selma haber ve gelişmeleri burada. Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 06:52:51. #1.14#
title