Haberler

İki Çocuk Annesinden 26 Gündür Haber Alınamıyor

Zonguldak’ta 28 Ocak 2014 tarihinde evinden ayrılan iki çocuk annesi Şerife Yılmaz’dan (28), 26 gündür haber alınamıyor.

Zonguldak'ta 28 Ocak 2014 tarihinde evinden ayrılan iki çocuk annesi Şerife Yılmaz'dan (28), 26 gündür haber alınamıyor.

Zonguldak'ın Alaplı ilçesine bağlı Ömerli köyünde ikamet eden TTK Armutçuk işletmesinde çalışan Ersin Yılmaz (32), 26 gündür kayıp olan 2 çocuk annesi eşi Şerife Yılmaz'ı her yerde arıyor.

27 Ocak 2014 Pazartesi günü evden çıkan Şerife yılmaz'la (28) sadece bir kere telefonla görüştüğünü iddia eden Ersin Yılmaz eşinin akıbetinin ne olduğunu merak ettiğini söyledi.

Altı ve 4 yaşlarında iki çocukla baş başa kaldığını ve çocuklarının her gün anne diye ağladığını belirten Yılmaz, "27 Ocak Pazartesi günü ikamet ettiğim Alaplı Ömerli köyündeki evimden kandillideki işime çalışmak üzere gittim. Benden bir süre sonra eşim Şerife sebebini anlamadığım bir şekilde evi terk etmiş. İş dönüşü eve gittiğimde eşim evde yoktu. Kayınpederimi aradım, eşimi sordum bana, eşimin onların yanlarında olduklarını söylediler. 28 Ocak günü ise eşim kendi baba evini de terk etmiş, kimse nerede olduğunu bilmiyor. Olaydan bir hafta sonra eşim beni özel numaradan aradı, geri geleceğini söyledi. O günden sonra bir daha beni aramadı. Ne olduğunu bilmiyorum. Alaplı ilçe Jandarma karoluna kayıp olduğunu dilekçe ile bildirdim, Jandarma ekipleri aramaların sürdüğünü söyledi. İki çocuk annesi eşimin akıbetinden endişe duyuyorum. Altı ve 4 yaşlarında iki çocukla baş başa kalakaldım. Çocuklarım devamlı anne diye ağlıyor" dedi.

Müge Anlı'nın programına çıkmayı düşündüğünü belirten Yılmaz, "Bu olay nedeniyle psikolojim bozuldu. Bazen yaşamak bile istemiyorum. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Müge Anlı'nın programına çıkmayı düşünüyorum. Eşimi görenlerin bilenlerin en yakın emniyet birimlerine bildirmesini rica ediyorum. Eşimin hayatından endişeliyim. Kayınpederim de bana yükleniyor, kızımı bul diye bana yükleniyor. Allah aşkı için yerini bilenlerden görenlerden yardım bekliyorum" diye konuştu. - ZONGULDAK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

ersin yılmaz Zonguldak Ömerli Alaplı Politika Güncel Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

MHP'li Büyükataman: Normalleşme tiyatrosunun MHP'ye ve devlete operasyon olduğu açığa çıktı

MHP'li Büyükataman: Normalleşme tiyatrosunun MHP'ye ve devlete operasyon olduğu açığa çıktı

Düzce, Sakarya ve Sinop'ta denize girişler yasaklandı

Düzce, Sakarya ve Sinop'ta denize girişler yasaklandı

Bakmadan Geçme

Muğla Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Kırşehir Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Mersin Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Kırşehir Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Manisa Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Kırşehir Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Malatya Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Kırşehir Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Konya Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Kırşehir Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Kütahya Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Kırşehir Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Kilis Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Kilis Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Kırıkkale Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Kırıkkale Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Kırklareli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Kırklareli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Kırşehir Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Kırşehir Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Kars Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Kars Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Karaman Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Karaman Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Karabük Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Karabük Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Isparta Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Isparta Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Iğdır Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Iğdır Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title