Haberi Paylaş

İBB'NİN BEŞİKTAŞ VE ŞİŞLİ'DEKİ ARSA İHALELERİNE KATILIM OLMADI

İBB'NİN BEŞİKTAŞ VE ŞİŞLİ'DEKİ ARSA İHALELERİNE KATILIM OLMADI

İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB), Dikilitaş Mevkii 25 ada 77 parseldeki aynı zamanda park ve Afet ve Acil Durum Toplanma Alanı olarak kullanılan arsa ile Şişli'deki 1947 ada ve 60, 69 parsellerin satışı için ihale açtı.

İSTANBUL  Büyükşehir Belediyesi (İBB), Dikilitaş Mevkii 25 ada 77 parseldeki aynı zamanda park ve Afet ve Acil Durum Toplanma Alanı olarak kullanılan arsa ile Şişli'deki 1947 ada ve 60, 69 parsellerin satışı için ihale açtı. Son başvuru bugün saat 11.00 olarak belirlendi. Ardından İBB Encümen Salonu'nda gerçekleşen iki ihaleye de teklif veren olmadı. Dikilitaş'taki arsanın ihale bedeli 175 milyon lira, Şişli'deki parselin ihale bedeli 450 milyon lira olarak belirlenmişti.

Görüntü dökümü:

--------------------

İhaleden görüntüler

Detaylar


- İstanbul
Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Gülseli Kenarlı - Güncel

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Dikilitaş İstanbul Şişli Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title