Haberler

GAÜN İletişim Fakültesi tarafından Uluslararası İletişim, Bilgi ve Toplum Sempozyumu düzenlendi

Güncelleme:

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen Uluslararası İletişim, Bilgi ve Toplum Sempozyumu başladı. Sempozyumda, Türkiye, Ukrayna, Romanya, Nijerya, Slovakya, Tanzanya, Endonezya, Nijer, Pakistan, İran, İngiltere ve Portekiz'den 217 katılımcı yer alıyor.

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen Uluslararası İletişim, Bilgi ve Toplum Sempozyumu başladı.

Mavera Kongre ve Sanat Merkezi'nde İktisadi Kalkınma ve Sosyal Araştırmalar Enstitüsü (İKSAD), Ukrayna Lesya Ukrainka Volyn National Üniversitesi ile Slovakya Ss. Cyril and Methodius in Trnava Üniversitesinin katkılarıyla gerçekleştirilen sempozyumun açılışı yapıldı.

Yüz yüze ve çevrim içi olmak üzere karma sunum biçiminde yapılan etkinlikte, Türkçe, İngilizce ve Ukraynaca oturumlar olacak.

Sempozyumda, Türkiye, Ukrayna, Romanya, Nijerya, Slovakya, Tanzanya, Endonezya, Nijer, Pakistan, İran, İngiltere ve Portekiz'den 217 katılımcı yer alıyor.

"İletişimde Güncel Dinamikler" temasıyla düzenlenen programın açılışında konuşan GAÜN İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Devrim Özkan, sempozyumun hayırlı olmasını diledi.

Katılımcılara teşekkür eden Özkan, etkinliği etkileşim içerisinde gerçekleştirmek istediklerini belirtti.

İKSAD Başkanı Mustafa Latif Emek de iletişim çağında doğru iletişimin önemli olduğunu ifade etti.

Dijital çağın toplumlar arası etkileşimi etkilediğini anlatan Emek, "Artık sadece bilgiye ulaşmak değil, aynı zamanda bu bilgiyi etkili bir şekilde iletmek ve paylaşmak da büyük önem taşıyor." dedi.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Himmet Hülür tarafından sunum gerçekleştirilen sempozyum yarın sona erecek.

Kaynak: AA / Güncel

Gaziantep Üniversitesi Sempozyum Endonezya Portekiz Slovakya Tanzanya Pakistan Türkiye Ukrayna Romanya Nijerya Nijer İran Eğitim Güncel Haberler

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Namaz çıkışı Özel'i kızdıran sözler: Bayram sabahı ne konuştuğunu bil

Namaz çıkışı Özel'i kızdıran sözler: Bayram sabahı ne konuştuğunu bil

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Atatürk Anıtı'na baltayla saldırı! Provokatörlerden 'Neden' sorusuna 'Sadece Allah rızası için' yanıtı

Atatürk Anıtı'na baltayla saldırı! Provokatörlerden "Neden" sorusuna "Sadece Allah rızası için" yanıtı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title