Haberler

  Frankfurt'ta Çorum Cemevi ile Dayanışma Gecesi

  Frankfurt yakınlarındaki Kelkheim kasabasında düzenlenen dayanışma etkinliğine Tufan Köse'nin yanı sıra Suntat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baklan, Avrupa Ticaret ve Yatarım Birliği Başkanı Ertan Köse de katıldı.

  Frankfurt yakınlarındaki Kelkheim kasabasında düzenlenen dayanışma etkinliğine Tufan Köse'nin yanı sıra Suntat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baklan, Avrupa Ticaret ve Yatarım Birliği Başkanı Ertan Köse de katıldı. Çorum Cemevi ile Dayanışma İnisiyatifi sözcüsü Yalçın Karakurt, "Olanaksızlıklar içinde varlığını sürdürmeye Çorum Cemevi için bugün yaptığımız katkımız yeterli olmayacak. Kendi inanç merkezinize sahip çıkın. Ötekileştirmeye karşı gelerek dayanışmanızı sürdürün" dedi.

  'DEMOKRASİ İÇİN YAPTIK'

  Etkinlikte konuşan İyi Parti Çorum Milletvekili Tufan Köse, İyi Parti'ye geçmelerinin CHP yönetiminin inisiyatifi ve kararı olduğunu belirterek şöyle dedi:

  "Genel başkanımız ve genel başkan yardımcılarımızın takdir ve kararları doğrultusunda bu yöntem uygulandı. Demokrasi bunu gerektiriyordu. Demokrasiye kumpas kurmuşlardı. Biz 15 milletvekili bu kumpası parçaladık. CHP geçmişte olduğu gibi bugün de demokrasinin önündeki, çoğulcu parlamenter demokrasinin önündeki engelleri kaldırmayı kendine bir görev bilmiştir. Yüksek Seçim Kurulu'nun barajı geçmesi kuvvetli muhtemel olan İyi Parti'yi son dakikada seçime sokmamak için bir organizasyona girdiği haberinin alınması üzerine CHP'nin 15 namuslu, onurlu milletvekili, genel başkan ve genel merkez yönetiminin bilgileri dahilinde İyi Parti'ye geçerek, seçimlere katılmasını sağlamıştı."

  Tufan Köse

  KÖLN'DE TEKRARLANACAK

  Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Çorum şubesi ile dayanışma etkinliğinde sanatçılar Aşık Gülabi, Ozan Ali Rıza, Berivan Canbolat, Tülay Burcu, Cihan Özkaya ile Bülent Alkan sahne aldılar. 1 Mayıs'ta Köln'de düzenlenecek dayanışma etkinliğine İyi Parti Milletvekili Köse ile birlikte Çorum Cemevi Başkanı Nurettin Aksayo da katılacak.

  Berivan Canbolat

  Kaynak: Hürriyet / Güncel

  Cumhuriyet Halk Partisi Tufan Köse Frankfurt Çorum Politika Güncel Haberler

  Her detayı mide bulandırıyor! Sapık baba, 15 yaşındaki kızını istismar ederken suçüstü yakalandı

  Her detayı mide bulandırıyor! Sapık baba, 15 yaşındaki kızını istismar ederken suçüstü yakalandı

  Ertelenen motorin ve benzin zammı, daha yüksek bir rakamla pompaya yansıyacak

  Ertelenen motorin ve benzin zammı, daha yüksek bir rakamla pompaya yansıyacak

  Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

  Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

  Bakmadan Geçme

  Baba, 15 yaşındaki kızını istismar ederken suçüstü yakalandı! Olay nerede oldu? Baba tutuklandı mı? İSKİ BARAJ DOLULUK ORANI 2024: İstanbul barajlarında son durum nedir? Baraj doluluk oranı yüzde kaç?? Ronalda Türkiye- Portekiz maçında oynayacak mı? Cristiano Ronaldo Türkiye maçında ilk 11 oynayacak mı? TÜRKİYE - PORTEKİZ maçı ne zaman? Türkiye- Portekiz maçı saat kaçta, hangi kanalda? TV YAYIN AKIŞI 22 HAZİRAN: Bugün hangi diziler var? Bu akşam hangi diziler ve programlar var? Temmuz'da emekli maaşı ne kadar olacak, zam var mı? En düşük emekli maaşı kaç TL olacak? Benzine zam var mı? 22 Haziran güncel yakıt fiyatları! Motorin, LPG fiyatları ne kadar oldu? Kaya Sabancı olayı nedir? Kaya Sabancı ile Vedat Aşçı neden kavga etti? BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR? 22 Haziran günü maç var mı, hangi kanaldan yayınlanıyor, şifresiz mi? Resmi Gazete bugün (22 Haziran) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024! Türkiye- Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta? EURO 2024 Türkiye- Portekiz hangi kanalda? #9917 22 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 22 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 22 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 22 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 22 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Arda Güler Portekiz maçında oynayacak mı? Arda ilk 11'de mi?
  AK Parti'de değişim süreci başlıyor! Önümüzdeki günlerde istifalar peş peşe gelecek

  AK Parti'de değişim süreci başlıyor! Önümüzdeki günlerde istifalar peş peşe gelecek

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title