Fark Yaratacak Bir İngilizce Yaz Etkinliği - Haberler
Haberi Paylaş

Fark Yaratacak Bir İngilizce Yaz Etkinliği

Bültenler - Güncel
 - Güncelleme:
Fark Yaratacak Bir İngilizce Yaz Etkinliği

Koç Üniversitesi, "Koç University English Language Center for Kids" İngilizce programıyla çocuklara fark yaratacak bir yaz etkinliği sunuyor.

Programla 5-12 yaş aralığındaki çocuklara yaratıcı atölyeler, takım çalışmaları ve sosyal etkinliklerle kaynak kullanabilme, problem çözme becerisi kazandırılırken, aktif İngilizce konuşma ve dinleme becerilerinin geliştirilmesi hedefleniyor.

Tüm atölye ve etkinliklerin, ABD'nin prestijli üniversitelerinden gelen tecrübeli rehberler eşliğinde, İngilizce olacağı yaz programının ilk dönemi 24 Haziran'da Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü'nde başlayacak.

Koç Üniversitesi yaz döneminde çocukların İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirilmesine yönelik İngilizce programı başlatıyor. "Koç University English Language Center for Kids" programıyla 5-12 yaş arasındaki çocuklar, farklı atölyeler, takım çalışmaları ve sosyal etkinliklere katılacak. Program kapsamındaki tüm atölyeler ve etkinlikler İngilizce düzenlenirken, öğrencilerin katılacağı faaliyetler yaş gruplarına göre belirlenecek.

Her üç öğrenciye bir Amerikalı rehberin eşlik ettiği yaz kampında İngilizce dinleme ve konuşma pratikleri yapılırken, çocuklara sanat, takım çalışmaları, sportif aktiviteler, mutfak sanatları gibi birçok yaratıcı ve sıra dışı atölyelerle İngilizceyi en eğlenceli hale getirerek öğrenmeleri sağlanacak.

İlk dönemi 24 Haziran Pazartesi günü Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü'nde başlayacak olan program, 29 Ağustos'a kadar üç ayrı dönem olarak düzenlenecek. Hafta içi her gün 09.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan eğitim programı Koç Üniversitesi Rumelifeneri kampüsünün tüm imkânları kullanılarak gerçekleştirilecek.

Amerika'dan gelen rehberler eşliğinde, yoga, İngilizce konuşma ve sahne performansı dersleri, Poi dersleri, Mutfak Atölyesi, Fotoğrafçılık dersleri, kamp aktiviteleri, Ritim ve perküsyon, ParkurFree Running atölyeleri yapılacak. Koç Üniversitesi bünyesinde bulunan açık ve kapalı havuzlarda rehber öğretmenlerle keyifli spor aktiviteleri ve havuz oyunlarıyla eğlenceli dakikalar geçirecek olan çocukların, geri dönüşüm temalı sanat atölyesinde, çevreyi koruma ve geri dönüşüm bilinci geliştirmeleri hedeflenecek.

Koç University English Language Center for Kids, anadili İngilizce olan rehberler eşliğinde gerçekleştirilecek programıyla öğrencilere, günlük hayatın içinde İngilizce konuşma ve dinleme becerisi kazandıracak ve geliştirecektir.

Bültenler / Güncel

Amerika Birleşik Devletleri, Koç Üniversitesi, Rumelifeneri, Güncel, Haberler

title