Feci cinayetin detayları ortaya çıktı: Annesini öldürüp, oğlunu iple bağlamış - Haberler
Haberi Paylaş

Feci cinayetin detayları ortaya çıktı: Annesini öldürüp, oğlunu iple bağlamış

Demirören Haber Ajansı - Fatih Poyraz - Güncel
 - Güncelleme:

Ankara'da meydana gelen ve bir anda Türkiye'nin gündemine oturan Dr. Zeynep Erdoğan cinayetiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Kadın doğum uzmanı eşini bıçaklayarak öldüren Mehmet Erdoğan'ın eşinin 16 yaşındaki oğlunu da iple bağladığı ortaya çıktı.

Türkiye'nin gündemine oturan Dr. Zeynep Erdoğan cinayetinde yeni detaylar ortaya çıktı. Ankara'da ikamet eden Mehmet Erdoğan ve Kadın Doğum Uzmanı Dr. Zeynep Erdoğan arasında bir süreden bu yana devam eden şiddetli geçimsizlik, Mehmet Erdoğan'ın eşi Zeynep Erdoğan'ı vahşice öldürmesiyle sonuçlanmıştı.

45 yaşındaki Mehmet Erdoğan ve eşi Zeynep Erdoğan'ın 1,5 yıl önce sosyal medya üzerinden tanıştıktan sonra 14 Ağustos 2020'de nikah masasına oturdukları ancak bir süreden bu yana şiddetli geçimsizlik yaşadıkları belirtildi.

Daha önce ifadesinde eşinin kendisine 'yakışıklık değilsin' dediğini söyleyen Erdoğan'ın, eşi Zeynep Erdoğan'ı göğsünden bıçaklayarak öldürdükten sonra eşinin oğlu A.A.'yı (16) ip ile bağlayarak kaçtığı belirtildi. A.A.'nın ipten kurtulup, elindeki iple dışarıya çıkarak yardım istediği öğrenildi.

Şüpheli Mehmet Erdoğan'ın 'tehdit' suçunun yanında farklı suçlardan da kaydının bulunduğu ortaya çıktı. Mehmet Erdoğan'ın, 'güveni kötüye kullanma', 'otodan hırsızlık', 'suç eşyasını kullanma', 'suç eşyasının alınması veya kabul edilmesi', 'banka ve kredi kartlarının kötüye kullanılması', 'uyuşturucu madde imal ve ticareti', 'kullanmak için uyuşturucu madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak', 'açıktan hırsızlık', 'tehdit', 'dolandırıcılık' suçlarından 13 suç kaydının olduğu aktarıldı.

Diğer yandan Mehmet Erdoğan'ın ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı ve cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Demirören Haber Ajansı / Fatih Poyraz - Güncel

Zeynep Erdoğan, Mehmet Erdoğan, Ankara, Doğum, Güncel, Haberler

title