Haberi Paylaş

Depreme 4 gün önce aldıkları evde yakalandılar! 5 kişilik Taşkın Ailesi enkaz altında kalarak hayatlarını kaybetti

Güncel Haberler

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık iki deprem, İsmail ve Zeliha Taşkın çifti ile 3 çocuğunu 4 gün önce aldıkları evde yakaladı. 5 kişilik Taşkın Ailesi günler önce aldıkları evin sevincini sosyal medya hesaplarından yaptıkları "Evimizi aldık şükürler olsun. Allah daha iyilerini olmayanlara nasip etsin" mesajıyla paylaşmıştı.

5 kişilik Taşkın Ailesi, 10 ilde büyük yıkıma neden olan Kahramanmaraş merkezli depremlere 4 gün önce aldıkları evde yakalandı.

5, 7 ve 9 yaşlarında 3 çocukları olan İsmail ve Zeliha Taşkın çifti, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde satın aldıkları evin mutluluğunu sosyal medya hesaplarından "Evimizi aldık şükürler olsun. Allah daha iyilerini olmayanlara nasip etsin" mesajıyla paylaşmışlardı.

Depreme 4 gün önce aldıkları evde yakalandılar! 5 kişilik Taşkın Ailesi enkaz altında kalarak hayatlarını kaybetti

Kahramanmaraş'ı vuran 7.7'lik ilk depremden kaçmayı başaran Taşkın ailesi, daha sonra döndükleri yeni evlerinde 7.6'lık ikinci depreme yakalandılar.

Enkaz altında kalan 3'ü çocuk 5 kişiden acı haber saatler sonra geldi. Aileden geriye sosyal medyada paylaştıkları yeni evlerinin tapusu kaldı.

Kahramanmaraş Elbistan Deprem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Güray Dilli :

Dask , hasar halinde arsa payı değeri kadar ödeme yapıyor sanırım. Bu neye yeter ! Buna bir çözüm bulunmalı. Elde avuçta ne varsa ev parasına gitti , geriye kalan bir şey olmayınca dask nasıl yapsın! Yaptı diyelim yeniden nasıl inşa etsin.....Çok üzücü

Cevap Yaz011Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title