Haberler

Denizli'de Ormanlık Alanlarda Jandarma Devriye Görevinde

Güncelleme:

Denizli'de ormanlık alanların yoğun bulunduğu ilçelerde jandarma komando ve asayiş timleri yangın riskine karşı devriye görevini sürdürüyor. İl Jandarma Komutanlığına bağlı komando timi ve jandarma asayiş ekipleri, Çivril, Tavas, Kale, Beyağaç, Honaz, Pamukkale ve Merkezefendi ilçelerinde önleyici tedbirler alıyor. 50 komando, ormanlık alanlarda tam teçhizatlı devriye görevi yapıyor. Özellikle Çivril ilçesindeki Akdağ'ın zirvesine kadar çıkarak, yangın riskine karşı gözetleme ve kontrol çalışması yürütüyorlar.

Denizli'de ormanlık alanların yoğun bulunduğu ilçelerde jandarma komando ve asayiş timleri devriye görevini sürdürüyor.

İl Jandarma Komutanlığına bağlı komando timi ile jandarma asayiş ekipleri, Çivril, Tavas, Kale, Beyağaç, Honaz, Pamukkale ve Merkezefendi ilçelerinde yangın riskine karşı önleyici tedbirler alıyor.

Yaklaşık 50 komando, kent genelindeki ormanlık alanlarda olası yangınlara karşı tam teçhizatlı devriye görevi yapıyor.

Komandolar, özellikle Çivril ilçesindeki 2446 rakımlı Akdağ'ın zirvesine kadar çıkarak, yangın riskine karşı gözetleme ve kontrol çalışması yürütüyor.

Kaynak: AA / Güncel

Merkezefendi Pamukkale Jandarma Beyağaç Komando Denizli Çivril Akdağ Honaz Güncel Haberler

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Kariye Camii'nde 79 yıl aradan sonra ilk bayram namazı kılındı

Kariye Camii'nde 79 yıl aradan sonra ilk bayram namazı kılındı

Bakmadan Geçme

Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? YUMUŞAK KURBAN ETİ KAVURMASI TARİFİ | Lezzetli kavurma nasıl yapılır? Kurban eti mangalda nasıl yumuşak olur? Kurban eti hemen yenir mi, kaç saat dinlenmeli? Diyanete göre kurban eti ne kadar sürede tüketilmeli? YUMUŞAK KURBAN ETİ KAVURMASI TARİFİ | Lezzetli kavurma nasıl yapılır? Kurban eti mangalda nasıl yumuşak olur? BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR? 16 Haziran günü maç var mı, hangi kanaldan yayınlanıyor, şifresiz mi? Kurban kesilirken okunacak dua nedir? Kurban kesilirken niyet nasıl edilir, hangi salavat getirilir? Kurban eti hemen yenir mi, kaç saat dinlenmeli? Diyanete göre kurban eti ne kadar sürede tüketilmeli? Kurban kesmeden önce ne söylenir, nasıl tekbir getirilir? Kurbanlık keserken nelere dikkat edilmelidir? KURBAN BAYRAMI NAMAZI KILINIŞI | Kurban Bayramı namazı kaç rekat, nasıl kılınır? Bayram namazına nasıl niyet edilir, kaç tekbir alınır? Kurban kesilirken okunacak dua nedir? Kurban kesilirken niyet nasıl edilir, hangi salavat getirilir?
Özel'den Erdoğan'ın 'İadeiziyareti hazmedemediler' sözlerine sert yanıt

Özel'den Erdoğan'ın "İadeiziyareti hazmedemediler" sözlerine sert yanıt

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title