Haberler

Demirtaş'tan AK Partili Vekilin Sorusuna Bomba Cevap

Güncel Haberler

HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, AK Partili Mahir Ünal'ın "Eşcinsel evlilikle ilgili ne düşünüyorsun?" sorusuna "Şu anda düşünmüyorum. Eşimle çok mutluyum. Teşekkür ederim." diye yanıt verdi.

Posta gazetesi yazarı Candaş Tolga Işık, bugünkü köşesinde HDP lideri Selahattin Demirtaş'la ilgili ilginç bir iddiaya yer verdi. İddiaya göre AKP'li Mahir Ünal Demirtaş'ın eşcinsel evlilikle ilgili ne düşündüğünü sorunca, Demirtaş Mahir Ünal'ı arayarak "Teklifinizi şimdi iletti arkadaşlarım. Ama şu anda düşünmüyorum. Eşimle çok mutluyuz. Teşekkür ederim." diye yanıt verdi.

DEMİRTAŞ: EŞİMLE ÇOK MUTLUYUZ, TEŞEKKÜR EDERİM

Candaş Tolga Işık köşesinde şunları yazdı:

"Doğru mu değil mi bilmem... Ben de anlatanların yalancısıyım diyerek bu yakınlarda duyduğum iki siyasi arasında geçen ve beni çok güldüren bir diyalogla bitireyim yazıyı... AK Partili Mahir Ünal geçenlerde, "HDP lideri Selahattin Demirtaş eşcinsel evliliklerle ilgili ne düşünüyor? Cevap versin" diye bir açıklama yapıyor. Bu açıklamayı danışmanlarından öğrenen Demirtaş hemen telefona sarılıp Mahir Ünal'ı aramış. "Mahir Bey merhaba ben Selahattin Demirtaş..." diyor ve yapıştırıyor cevabı: "Teklifinizi şimdi iletti arkadaşlarım. Ama şu anda düşünmüyorum. Eşimle çok mutluyuz. Teşekkür ederim."

Kaynak: Haberler.Com / Güncel

Selahattin Demirtaş Candaş Tolga Işık Ünal Demirtaş Mahir Ünal Politika Güncel Haberler

title