ÜNAL DEMİRTAŞ HABERLERİ

Ünal Demirtaş haber, Ünal Demirtaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ünal Demirtaş

Ünal Demirtaş

Doğum Yeri Zonguldak / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1973 - ...

Ünal Demirtaş Kimdir ?

Ünal Demirtaş, 09 Eylül 1971 de Kdz.Ereğli’de doğdu. Baba adı Yılmaz, anne adı Halime’dir. Avukat; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni 1994 yılında bitirdi. Serbest avukat olarak çalıştı. İş Hukuku uzmanıdır. Çeşitli STK ve şirketlerde Hukuk Danışmanlığı yaptı. 27. dönem CHP Zonguldak milletvekili adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ünal Demirtaş - 14.04.2021
TBMM Genel Kurulunda İYİ Parti, HDP ve CHP'nin grup önerileri kabul edilmedi
"En ağır faturayı işçiler ödedi" CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Türkiye'nin Kovid-19 salgını sürecinde kötü yönetildiğini savunarak kötü yönetimin en ağır faturasını işçilerin ödediğini söyledi.
Ünal Demirtaş - 15.03.2021
CHP'li Demirtaş, kısa çalışma ödeneğinin yıl sonuna kadar uzatılmasını istedi
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, kısa çalışma ödeneğinin yıl sonuna kadar uzatılması gerektiğini söyledi.
Ünal Demirtaş - 08.03.2021
Ereğli'de kadın girişimciler kurdukları kooperatifle istihdama katkı sağlayacak
Açılışa, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, siyasiler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile kadınlar katıldı.
Ünal Demirtaş - 18.01.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "HDP, CHP üzerinde vesayet oluşturuyor, 'Ankara'yı benim sayemde kazandın, İstanbul'u benim sayemde kazandın' diyor.
Ünal Demirtaş - 17.12.2020
Alemdar Müze Gemisi'ne İstiklal Madalyası talebi
AK Parti Zonguldak milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, CHP Zonguldak milletvekilleri Ünal Demirtaş, Deniz Yavuzyılmaz, yaptıkları ortak yazılı açıklamada, Alemdar Müze Gemisi'nin milli mücadele döneminde ilk ve tek deniz savaşının kazanılmasını sağladığını, kazanılan zafer nedeniyle Türkiye'nin, Kurtuluş Savaşı'nın ilk uluslararası anlaşmasını imzaladığı hatırlatıldı.
Ünal Demirtaş - 04.12.2020
CHP'li Demirtaş, Kovid-19'un sağlık çalışanları için meslek hastalığı sayılması konusunda kanun çıkarılmasını istedi
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Kovid-19'un sağlık çalışanları için meslek hastalığı sayılması konusunda derhal kanun çıkarılması gerektiğini belirtti.
Ünal Demirtaş - 17.11.2020
CHP'den sağlık çalışanları için kanun teklifi
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Kovid-19 hastalığının, sağlık çalışanları açısından 'vazife malulü' kapsamına alınması için kanun teklifi hazırladıklarını söyledi.
Ünal Demirtaş - 11.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Kaz Dağları bölgesinde yeni maden ruhsatı vermeyin" CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, taş kömürü üretiminin hem Türkiye hem de Zonguldak için önemli olduğunu, Türkiye Taşkömürü Kurumunun (TTK) yanlış politikalar nedeniyle taş kömürü üretiminin ve işçi sayısının azaldığını söyledi.
Ünal Demirtaş - 22.10.2020
İstihdam teşviğine ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un, teklifi Hazine ve Maliye Bakanlığı ile hazırladıklarını açıkladığını belirterek, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile kanun teklifleri güya milletvekilleri tarafından hazırlanacak ve Meclis'e sunulacaktı.
Ünal Demirtaş - 27.09.2020
İşadamı Zeki Yurtbay son yolculuğuna uğurlandı
Türkiye 'nin önemli ve başarılı iş adamları arasında yer alan Yurtbay Şirketler Grubu kurucusu ve Delta Tuğla Fabrikası'nın sahibi 83 yaşındaki Zeki Yurtbay, son yolculuğuna uğurlandı. Bugün memleketi Çaycuma Şehit Kerim Keçeci Kapalı Pazaryerinde öğlen namazına müteakiben cenaze namazı kılındı. Çaycuma Müftüsü Ayhan Ermiş'in kıldırdığı cenaze namazına; Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Zonguldak AK Parti Milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar, Zonguldak CHP Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Ünal Demirtaş, Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşgun, belediye ve belde başkanları, iş adamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ünal Demirtaş - 24.09.2020
CHP Zonguldak milletvekillerinden Belediye Başkanı Posbıyık'a ziyaret
CHP Zonguldak milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ı makamında ziyaret etti.
Ünal Demirtaş - 23.09.2020
Zonguldak'tan kısa kısa
Zonguldak TSO, milletvekillerini ağırlamaya devam ediyor Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu, CHP Zonguldak milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz'ı ağırladı.
Ünal Demirtaş - 31.07.2020
Kurban Bayramı kutlanıyor
Zonguldak'ta Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi. Zonguldak Polisevinde gerçekleştirilen etkinlikte, Vali Mustafa Tutulmaz, Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Ayhan Kafalı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Gönen Süslü, AK Parti Zonguldak milletvekilleri Hamdi Uçar ve Ahmet Çolakoğlu, CHP Zonguldak milletvekili Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz, Zonguldak Belediye Başkan vekili Sinan Toprak, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı ile siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar bayramlaştı.
Ünal Demirtaş - 23.07.2020
Son dakika haberleri: İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Son dakika politika haberine göre CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, minibüslerin ve otobüslerin engellilere erişilebilir hale dönüştürülmesi için gereken maliyete ilişkin "Bizim devletimiz toplumun en dezavantajlı kesimi olan engellilerimize karşı 1,3 milyar lirayı harcayamayacak kadar aciz bir devlet midir?
Ünal Demirtaş - 04.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
Barolara ilişkin kanun teklifinin Adalet Komisyonundaki görüşmelerinde, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş'ın, "AK Parti sıralarında sanki FETÖ'nün ruhu dolaşıyor.
Ünal Demirtaş - 03.06.2020
İkinci yargı paketi TBMM Adalet Komisyonunda
"Yargının iki yakası bir araya gelmiyor" CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, teklifle yapılması öngörülen teknik değişikliklerin uygulamada da yargıyı hızlandırma amacı taşıdığının görüldüğünü vurguladı.
Ünal Demirtaş - 09.03.2020
Maden şehitleri için mevlit okutuldu
Programa, Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ın yanı sıra sivil toplum kuruluşu temsilcileri, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Ünal Demirtaş - 24.02.2020
Hanau'daki ırkçı terör kurbanları için cenaze töreni düzenlendi
Markt Meydanı'nda Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Genel Başkanı Kazım Türkmen'in kıldırdığı cenaze namazına Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Başkanı Abdullah Eren, Frankfurt Başkonsolosu Burak Karartı ile çok sayıda kişi katıldı.
Ünal Demirtaş - 23.02.2020
Almanya'nın Hanau kentinde ırkçılık ve teröre karşı yürüyüş düzenlendi
Yürüyüşe AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ile Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları (YTB) Başkanı Başkanı Abdullah Eren katıldı.
Ünal Demirtaş - 20.02.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, son 2 yılda doğal gaza yüzde 62, elektriğe yüzde 71 oranında zam yapıldığını, vatandaşın elektrik ve doğal gaz faturalarını ödeyemediğini savundu.
Ünal Demirtaş - 12.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş ise kayıt dışı istihdamın Türkiye'nin ayıpları arasında yer aldığını, hiçbir sosyal güvencesi olmadan günde 12 saat çalışan bu insanların "Türkiye'nin köleleri, Kunta Kinteleri" olduğunu öne sürdü.
Ünal Demirtaş - 11.12.2019
Karaman'ın köylerinde açılacak mermer ocaklarına CHP'den tepki geldi
Bölgenin 2016 yılında büyük ova ilan edildiğini ifade eden Karaca, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yani büyük ova ne demektir? Bu bölge tarımsal üretim için çok verimli bir bölgedir, bir alandır, bu bölgede tarımsal üretim dışında hiç bir faaliyete izin verilmez. Yani ne mermer ocağına izin verilir, ne sanayi faaliyetine izin verilir, ne inşaata izin verilir. Sadece ve sadece burada tarımsal üretim yapılır. Bizde bu bölgede tarımsal üretim yapılmasını ve sürekliliğini sağlamak için burayı tarımsal sit alanı ilan ediyoruz demektir bunun anlamı. Şimdi 2016 yılında bu bölgeyi tarımsal sit alanı ilan edip, sit alanının bittiği sınırın hemen bitişiğinde şirketlere mermer ocağı işletmek için ruhsat vermeyi ben hepinizin takdirine bırakıyorum." Karaca, hem hukuki mücadelede hem de eylemsel mücadele de köylülerin yanlarında olacaklarını ifade ederek, "Sizlerin beklentilerini ve bu bölgenin özelliklerini de göz önüne alarak sizlerin vereceği bu mücadelede yanınızda olacağız." diye konuştu. Toplantıya, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya ve CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş da katıldı.
Ünal Demirtaş - 17.11.2019
Almanya'da yurt dışında yaşayan vatandaşların sorunları ele alındı
Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak'ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya ayrıca Zonguldak milletvekilleri Hamdi Uçar ile Ünal Demirtaş, Türkiye'nin Düsseldorf Başkonsolosu Ayşegül Gökçen Karaarslan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşesi Fatih Ekici, Zonguldak Vali Yardımcısı Turgut Subaşı, Bülent Ecevit Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Teknopark Müdürü Doç.
Ünal Demirtaş - 06.11.2019
CHP'li Demirtaş: 10 ayda iş kazalarında 1477 işçi öldü
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, "2019'un ilk 10 ayında en az 1477 işçi, iş kazaları nedeniyle yaşamını yitirmiştir" dedi.
Ünal Demirtaş - 06.11.2019
CHP'li Demirtaş'tan iş yeri denetimleri eleştirisi
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, iş müfettişlerinin 10 aydan beri boşta durduğunu, bu sürede hiçbir iş yerinin programlı olarak denetlenmediğini savunarak, "Sayın Bakanın iş ve çalışma müfettişlerini boşta bekletmesi inanılır gibi değil." dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ünal Demirtaş Haberleri | Ünal Demirtaş Kimdir - Haberler - Ünal Demirtaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ünal Demirtaş kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Genel Kurulunda İYİ Parti, HDP ve CHP'nin grup önerileri kabul edilmedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:30:09. #1.15#

title