Haberler

Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikalar Kurulu Tokat Buluşması yapıldı

Güncelleme:

Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikalar Kurulu Tokat Buluşması gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikalar Kurulu Tokat Buluşması gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikalar Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Şükrü Karatepe, kentteki bir otelde düzenlenen programda, Cumhurbaşkanlığında 9 politika kurulu bulunduğunu, her birinin iki bakanlıkla ilgilendiğini söyledi.

Kendi kurullarının ise Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği ile İçişleri bakanlıklarına baktığını belirten Karatepe, şöyle konuştu:

"Cumhurbaşkanlığı sisteminin statüsünü düzenleyen cumhurbaşkanlığı kararnamesi diyor ki, 'Üniversiteler, sivil toplum kuruluşları doğrudan doğruya vatandaşla, yurt içi ve dışı teşekküllerle her türlü araştırma, inceleme yapar, oluşturduğu politikaları cumhurbaşkanına uygulanmak üzere önerir'. Biz de bizim konularımızla ilgili sivil toplum kuruluşları, üniversiteler, meslek teşekkülleri, doğrudan doğruya bizi ilgilendirdiği için belediyelerimiz, il özel idarelerimiz, yerel yönetim birimlerimizle yakın ilişki içerisindeyiz. Bunlarla görüşüyor ve konuşuyoruz. Cumhurbaşkanımıza görüşmelerimizin neticesini rapor halinde sunuyoruz."

Tokat Valisi Ozan Balcı ise toplantının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu da belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.

Programa İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, AK Parti İl Başkanı Cüneyt Aldemir, MHP İl Başkanı Mustafa İpek ile ilçe ve belde belediye başkanları katıldı.

Toplantı, açılış konuşmalarının ardından basına kapalı devam etti.

Kaynak: AA / Güncel

Şükrü Karatepe Tokat Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title