Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabında değişiklik! "Sana söz" notu ve marteniçka bilekliği dikkat çekti

Güncel Haberler

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Twitter'daki hesabında yer alan görseli değiştirdi ve "sana söz" mesajını paylaştı. Fotoğrafta Kılıçdaroğlu'nun bileğinde olan marteniçka bilekliğinin de bulunması dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı adayı ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Twitter hesabında dikkat çeken bir değişikliğe gitti.

"SANA SÖZ" NOTU YER ALDI

CHP lideri sosyal medya hesabının tanıtımında kullandığı görsel fotoğrafını baharı simgeleyen çiçekli bir ağaç dalı ve özellikle Balkan geleneğinde yer alan kırmızı beyaz ipten yapılan bileklik görseli ile değiştirdi. Görselde sadece "Sana söz" mesajı yer aldı.

Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu: 'Sana Söz'

MARTENİÇKA BİLEKLİĞİ TAKMIŞTI

CHP lideri ve Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz hafta bir video paylaşmıştı. Evinden seslenerek açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu'nun bilekliği dikkat çekmişti. Bir Balkan geleneği olan Marteniçka bilekliği, bahar geldiğinde takılıyor ve dilek tutularak Mart ayı boyunca senenin ilk leyleği görülene kadar bileklerde kalıyor.

Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu: 'Sana Söz'

Kaynak: ANKA / Güncel

Kemal Kılıçdaroğlu Twitter Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title