CNN Türk canlı yayınına Muharrem İnce ve Zafer Şahin arasındaki polemik damga vurdu - Haberler
Haberi Paylaş

CNN Türk canlı yayınına Muharrem İnce ve Zafer Şahin arasındaki polemik damga vurdu

Haberler.com - Olgun Kızıltepe - Güncel
 - Güncelleme:

Dün akşam CNN Türk canlı yayınına konuk olan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, gazeteci Zafer Şahin ile sert bir polemik yaşadı. Şahin'in verdiği örneklere karşı çıkan İnce, "Ya siz gidin bu masalları A Haber'de anlatın" ifadelerini kullandı.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, dün akşam CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan'ın sunduğu "Tarafsız Bölge" programına konuk oldu.

Yayın boyunca dikkat çeken açıklamalarda bulunan İnce, sık sık gazeteci Zafer Şahin ile de polemiği girdi. Zafer Şahin'in "Bugün 4. gemimiz geldi, Karadeniz'de doğal gaz bulundu" sözlerine yanıt veren İnce, "Doğal gaz bulundukça doğal gaza zam geliyor, ya siz gidin bu masalları A Haber'de anlatın!" ifadelerini kullandı.

Daha sonra Şahin'in "Türkiye tarımda 1 numaradır" demesi üzerine ise İnce, "Fındığın fiyatını Hamburg belirliyor. Hiçbir gücün yok, masal anlatıyorsun! Bırak savunmayı; doğruyu bulalım çocuklarımız aç kalacak, kıtlık gelecek" dedi.

Muharrem ince ekonomiye ilişkin konuşurken Zafer Şahin'in "Doktor maaşının 7500 TL değil inanmıyorum" demesi üzerine ise doktorlar Twitter'a maaş bordrosunu atmaya başladı.

İnce'nin Şahin'le yaşadığı diyaloglar sosyal medyanın da gündemine oturdu. Kullanıcılar ikili arasındaki polemiklerle ilgili Twitter'da çok sayıda paylaşım yaptı.

CNN Türk canlı yayınına Muharrem İnce ve Zafer Şahin arasındaki polemik damga vurdu

CNN Türk canlı yayınına Muharrem İnce ve Zafer Şahin arasındaki polemik damga vurdu

CNN Türk canlı yayınına Muharrem İnce ve Zafer Şahin arasındaki polemik damga vurdu

Muharrem İnce Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (9)

ihtiyar:

Enerji ve lojistik için devasa yatırımlar yapıldı bu inkar edilemez ülkenin düzeltmesi gerektiği iki alan var biri ekonomi diğeri adalet sistemi başka sorunu yoktur zaten bunların olduğu ülkede hiçbir sorun olmaz

Erkan Çaçen:

Değerli kardeşim bir ülkenin başındaki insanı devirmek istiyorsan 2 şey yaparsın 1 adalette adaletsizlik 2.si ise ekonomi erbakanda aynı mevzuata maruz kaldı ve inan şuan bu yapılıyor sadece perspektifi geniş tutacaksın taraf değil tarafsız olacaksın gerçeği o zaman gorursun

battal gazi GeLiYoR:

Pasif bir doğalgaz rezervi vardır onu da erken çıkarabilecekleri halde seçim gününü bekletiyorlardır. Seçim günü togg açılışı, doğalgaz açılışı ver mehteri sonra ya Allah seçime

Tüm 9 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title