Haberler

Bursa Küçükoğlu: İlk 300 Şirket İçerisinde Yer Alma Hedeflerimize Yaklaşıyoruz

Küçükoğlu: İlk 300 şirket içerisinde yer alma hedeflerimize yaklaşıyoruzTürkiye'nin otomotiv sektöründeki güçlü firmalarından Küçükoğlu Holding bünyesindeki şirketler, planlı yatırımları ile başarılara imza atıyor.

Küçükoğlu: İlk 300 şirket içerisinde yer alma hedeflerimize yaklaşıyoruz

Türkiye'nin otomotiv sektöründeki güçlü firmalarından Küçükoğlu Holding bünyesindeki şirketler, planlı yatırımları ile başarılara imza atıyor. Kısa süre önce Turquality Marka Destek Programına kabul edilen Toksan, 2025 yılında, dünyanın en büyük menteşe üreticisi olarak, Türkiye'nin ilk 300 şirketinden biri olmak için yatırımlarına devam ediyor.

Küçükoğlu Holding bünyesindeki Toksan Otomotiv, kısa süre önce dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality programına kabul edilmesi nedeniyle, Bursa Hilton Otel'de firma çalışanları için kokteyl ve tanıtım toplantısı düzenledi.

Küçükoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Küçükoğlu toplantıda yaptığı konuşmada, Turqulality'nin Türk malı imajına ve Türkiye'nin itibarını artırma yolunda Türk mallarının daha katma değerli ve daha fazla ihraç edilebilir hale getirme misyonunu taşıdığına vurgu yaptı. Global arenada çok güçlü rakipleri ile zorlu rekabet koşulları içinde olduklarını söyleyen Oğuzhan Küçükoğlu, "Ancak bu güç koşullar için holdingimiz bünyesindeki tüm şirketlerimiz için 2025 yılı stratejik planlarımız hazır. Bu çerçevede,Toksan'ınımızın vizyonu olan menteşe gruplarında dünya lideri olarak 2025 yılında Türkiye'nin ilk 300 şirketi içerisinde yer alma hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz. Ar-ge merkezimizin kurulması ve her geçen gün niteliği ile beraber tecrübesinin artması, tasarlanan mekanizma parçalarının artık kendi markamız ile ihraç edebilecek olması bizi belirlediğimiz vizyonumuza taşıyacak önemli adımlarımızdandır. Güçlü bir marka haline gelip Turquality programına katılmamız elbette kolay olmadı. Birçok sürecimiz ciddi anlamda denetlendi ve çok yüksek bir puan ile marka programına katılmaya hak kazandık" dedi.

Holding bünyesindeki tüm şirketlerin başarıları ile ayrı bir gurur duyduklarını da söyleyen Oğuzhan Küçükoğlu, elde etikleri başarılar ile yetinmeyip yeni hedefler yelken açtıklarına vurgu yaptı. Bir sonraki hedeflerinin Great PlaceToWork (En iyi işverenler ödülü) programına katılmak olduğunu açıklayan Oğuzhan Küçükoğlu, "Bu ödül, dünya çapında en prestijli ödüllerden biri olup insan kaynakları sürecimizin çıtasını çok yükseltecek ve harika bir çalışma ortamı yaratarak Holding şirketlerimizin kurum kültürünü eğlenceli, itibarlı ve tüm çalışanlara değer katan şirketler haline dönüştürecektir. Değerli dostlarım bu grupta çalışmanın itibar kaynağı olacağı harika bir döneme giriyoruz, bu serüvende sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyorum" diye konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Türkiye Hilton Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title