Haberler

Bingöl'ün Solhan ilçesinde doğalgaz için imzalar atıldı

Güncelleme:

Bingöl'ün Solhan ilçesi için doğalgaz protokolü imzalandı.

Bingöl'ün Solhan ilçesi için doğalgaz protokolü imzalandı.

Solhan ilçesinin doğalgaz programı yapılan görüşmeler ve temin edilen mali kaynaklar neticesinde 2020 programına alındı. Bu kapsamda Solhan Belediyesi ile firma arasında doğalgaz protokolü imzalandı. Çalışmaların ise önümüzdeki hafta başlayacağı bildirildi.

İlçe için çok önemli bir gün olduğunu belirten Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, "Hepinizin malumu uzun süreden beridir uğraşını verdiğimiz, ilçemizin doğalgaz alabilmesi için mücadele ettiğimiz projemizi bugün itibariyle resmiyete dökmüş bulunmaktayız. Tabi biliyorsunuz doğalgaz bölgeler ve ilçeler için çok önemlidir. Maddi anlamda ciddi bir geri dönüş sağlıyor. Bunun yanında bizim bölgemizin çok temiz bir havası var. Solhan gibi temiz havası olan bir ilçe nerdeyse sis bulutlarıyla kaplanıyordu, çok kirli bir hava söz konusu oluyordu. En azından önümüzdeki yıllarda ilçemizde bu manzaraları görmemiş olacağız. Hatta kronik hastalığı olan vatandaşlarımızın o dönemlerde bile maske taktıklarına şahit oldum. İnşallah bundan sonraki süreçlerde ilçemiz artık bunu yaşamıyor olacak. Dolayısıyla vatandaşlarımızın yaşam kalitesini de yükseltmiş olacağız" dedi. - BİNGÖL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Abdulhakim Yıldız Bingöl Solhan Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

Ötenazi nedir? Ötenazi ne demek? Ötenazi sokak hayvanları yasasından çıkarılıyor mu? Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi Kreatin saç döker mi? Kreatin saça ne yapar? Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Nizip, İslahiye, Nurdağı 22-23 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! Kadınlar evlendikten sonra sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Evli kadın sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Tufanbeyli, Aladağ, Saimbeyli 22-23 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Akşehir, Beyşehir, Çumra 22-23 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! MARAŞ'TA YANGIN SON DAKİKA! Maraş-Dulkadiroğlu ilçesinde orman yangını söndürüldü mü, son durum nedir? İstanbul baraj doluluk oranı düşüyor mu, barajlar yüzde kaç dolu? Güncel İSKİ baraj doluluk oranı! 22 Temmuz barajların doluluk oranı yüzde kaç? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Osmangazi 22-23 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Muratpaşa, Alanya, Manavgat 22-23 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! ENFLASYON BEKLENTİSİ TEMMUZ 2024 l Temmuz ayı enflasyonu ne zaman açıklanacak? 2024 Temmuz ayı enflasyon beklentisi anketi paylaşıldı mı? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Sincan, Gölbaşı, Beypazarı 22-23 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! CANLI maç izle! (TÜM MAÇLAR) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 22 Temmuz günün maçları nereden izlenir? 23 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, KARİYER, SAĞLIK burç yorumları! 23 Temmuz burç yorumları nedir?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title