Haberler

Balıkesir AK Parti'de İthal Aday Rahatsızlığı (2)

Yola DEVAM MESAJI Ak Parti Balıkesir'de, yaşadığı hayal kırıklığını sosyal medyadan paylaşan Hilal Demirözer, facebook'taki sayfasından açıklama yaptı.

Yola DEVAM MESAJI

Ak Parti Balıkesir'de, yaşadığı hayal kırıklığını sosyal medyadan paylaşan Hilal Demirözer, facebook'taki sayfasından açıklama yaptı. Demirözer, Sema Kırcı ile Ayşe Kardaş'ın tercihlerinin Balıkesir olmamasına rağmen 2. ve 4. sırada yer almalarının kendisini üzdüğünü belirtirken, buna karşın aynı şevk ve azimle çalışacağını söyledi. Demirözer, Kırcı ve Kardaş'ın şahıslarına veya tecrübelerine bir sözünün ise olamayacağını vurguladı. Demirözer sayfasından şu açıklamayı yaptı: 'Öncelikle Ak Parti Balıkesir Milletvekilli adaylarımızın teşkilatımıza, memleketimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Balıkesir teşkilatımızdan aday adayı olan bayan arkadaşlarımın her biri Türkiye Büyük Millet Meclis'inde en iyi şekilde Balıkesir'i temsil edecek yeterliliğe sahip olduğu kanaatindeyim. Hepimiz partimizin 'bayan teşkilat üyelerimiz aday adayı olsunlar' çağrısına uyduk ve davete icabet ettik. Gelinen noktada Balıkesir ilimizde seçilecek yerlerden aday gösterilen hanım arkadaşlarımızın tercihlerinin Balıkesir olmamasına rağmen yer almaları şahsımı üzmüştür. Eminim ki benimle birlikte Balıkesir'den aday adayı olan tüm bayan arkadaşlarımda aynı duyguları hissetmiştir. Benim gibi her zaman, her planda teşkilatın önemini vurgulayan birinin asla teşkilatımıza farklı illerde hizmet vermiş hanımefendilerin şahıslarına veya tecrübelerine yönelik bir sözüm olmadı, olamazda. Ben Ak Parti teşkilatının kızı olarak Balıkesir'in vekili, Balıkesir'in kızı olmak için çıktığım bu yolda nasıl ki 2011 yılında 8. sıra adayı olmamıza rağmen aşkla, şevkle davamız için durmadan çalıştıysak bu dönemde de 7. sıra adayı olarak aynı şevk ve azimle çalışmaya devam edeceğim. Bu süreçte beni evlatları, kardeşleri, ablaları gibi kucaklayan tüm teşkilat mensuplarımıza ve kadirşinas Balıkesirlilere vermiş oldukları destek ve etmiş oldukları hayır duaları için teşekkürlerimi sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun. Hep birlikte Yeni Türkiye için. Durmak yok, yola devam. Hepiniz sevgi ve saygı ile selamlıyorum.'

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Hilal Demirözer Sema Kırcı Balıkesir Ak Parti Politika Güncel Haberler

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Namaz çıkışı Özel'i kızdıran sözler: Bayram sabahı ne konuştuğunu bil

Namaz çıkışı Özel'i kızdıran sözler: Bayram sabahı ne konuştuğunu bil

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Atatürk Anıtı'na baltayla saldırı! Provokatörlerden 'Neden' sorusuna 'Sadece Allah rızası için' yanıtı

Atatürk Anıtı'na baltayla saldırı! Provokatörlerden "Neden" sorusuna "Sadece Allah rızası için" yanıtı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title