Haberler

Antalya Çocuğun Şaşırtan İsteği Sonrası, Ördeklere Temsili Nikah

Antalya'nın Elmalı ilçesinde bir çocuk, ev ziyareti yapan Belediye Başkanı Ümit Öztekin'den, bunalıma giren dişi ördeğine erkek bulmasını istedi.

Antalya'nın Elmalı ilçesinde bir çocuk, ev ziyareti yapan Belediye Başkanı Ümit Öztekin'den, bunalıma giren dişi ördeğine erkek bulmasını istedi. Çocuğun şaşırtan talebinin sonrasında erkek ördek bulundu. 'Maviş' adlı dişi ve 'Akkuş' adlı erkek ördeklerin temsili nikahını da Başkan Öztekin kıydı. Ördekler daha sonra çocuğa teslim edildi.

Elmalı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Elmalı Belediye Başkan adayı AK Partili Ümit Öztekin, seçim çalışmaları kapsamında geçen pazartesi günü Özdemir Mahallesi'nde bir ev ziyaretinde vatandaşla buluştu. Burada vatandaşların sorunları ve isteklerini dinleyen Başkan Öztekin'den kalabalık arasındaki Sezai Sert adlı bir çocuk da söz istedi. Beslediği dişi ördeğinin mutsuz olduğunu ve yalnızlıktan bunalıma girdiğini söyleyen Sezai Sert, başkandan ördeğine bir erkek bulmasını talep etti. Önce şaşıran Başkan Öztekin, daha sonra Sezai Sert'in isteğini yerine getirme sözü verdi.

'BİZE YAKIŞIKLI BİR ÖRDEK LAZIM'

Başkan Ümit Öztekin, salı akşamı ilçedeki Seçim Koordinasyon Merkezi'nde yaptığı toplantıda da Sezai Sert'in isteğini yerine getirdi. Ziyaretlerinde vatandaşların kendilerinden çeşitli taleplerde bulunduğunu söyleyen Ümit Öztekin, Sezai Sert'i de sahneye çağırarak, o anları şöyle anlattı

O gün Sezai elini kaldırdı. 'Başkanım benim de bir isteğim var, yapar mısın' dedi. 'Tabii yaparım Sezai söyle bakalım' dedim. 'Benim dişi ördeğim var, çok güzel bir ördek. Ama son zamanlarda bunalıma girdi' dedi. 'Hayırdır, ne oldu' dedim, 'Benim dişi ördeğe erkek ördek bulur musun' dedi. Belediye başkanlığı böyle bir iş. Hemen telefonu aldım Fatih Bey'i aradım, 'Bize yakışıklı bir ördek lazım' dedim. Pirhasanlar Mahallesi'nden de yakışıklı bir ördek bulduk.

ÖRDEKLERİN NİKAHINI KIYDI

Başkan Öztekin ördeklerin salonda olduğunu belirterek, Belediye başkanı her işi yapıyor. En önemli görevlerinden biri de nikah kıymak. Dişi ördeğimizin adı 'Maviş', diğerinin adı 'Akkuş'. Maviş ile Akkuş'un bundan sonra beraber yaşamasını istiyoruz. Şahitlik ediyor musunuz O zaman biz de Maviş ile Akkuş'u karı-koca ilan ediyoruz. Bir ömür boyu mutlu olsunlar diye konuştu. Toplantının ardından ördekler Sezai Sert'e teslim edildi. Çocuk her iki ördeği de evine götürdü.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Ümit Öztekin Antalya Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

Bakmadan Geçme

Sandık Kokusu Metin Akdülger neden ayrıldı? #128250 İstanbul'un Fethi otobüsler ücretsiz mi 2024? #129300 29 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 29 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Survivor Yunus Emre elendi mi? #129300 29 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! #128220 29 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 29 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 AUZEF Çoçuk Gelişimi Bölümü kapatıldı mı, kapanacak mı? #129300
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın Roma gezisi eleştirisine yanıt: Kamu parasını korumayı bana mı öğretecek?

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın Roma gezisi eleştirisine yanıt: Kamu parasını korumayı bana mı öğretecek?

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title