Haberler

Ankara ve Osmaniye'deki iş kazalarında 4 işci hayatını kaybetti! İşçilerden 2'si baba-oğul çıktı

Güncelleme:

Ankara'da bir inşaat alanında üzerlerine inşaat kalıbı parçası düşen 2 işçi hayatını kaybetti. İşçilerin baba ve oğul olduğu ortaya çıkarken feci olayla ilgili 7 kişi gözaltına alındı. Osmaniye'de de bir demir çelik fabrikasında yapım aşamasındaki kireç silosunun çökmesi sonucu 2 işçi yaşamını yitirdi.

Ankara ve Osmaniye'de meydana gelen iş kazalarında 4 işçi hayatını kaybetti. Ankara'daki olayda işçilerin üzerine inşaat kalıbı parçası düşerken Osmaniye'de ise bir fabrikanın yapım halindeki kireç silosu çöktü.

VİNCE BAĞLI KALIP DÜŞTÜ! 2 İŞÇİNİN ÖLDÜĞÜ OLAYDA 7 GÖZALTI

Ankara Etimesgut ilçesi Bahçekapı Mahallesi 2515. Cadde'de bulunan bir inşaat alanında saat 08.00 sıralarında vinç halatına bağlı tahta kalıp parçası işçiler Sıddık Küçükşahin (50) ve Vefa Küçükşahin'in (24) üzerine düştü. Feci olayda baba ve oğul olduğu öğrenilen iki işçi yaşamını yitirdi. Olayla ilgili 7 kişi gözaltına alındı.

Ankara ve Osmaniye'deki iş kazalarında 4 işci hayatını kaybetti

DEMİR ÇELİK FABRİKASININ YAPIM HALİNDEKİ KİREÇ SİLOSU ÇÖKTÜ

Osmaniye'nin Toprakkale ilçesindeki organize sanayi bölgesindeki bir demir çelik fabrikasında da saat 16.00 sıralarında inşaat aşamasındaki kireç silosu henüz bilinmeyen nedenle çöktü. Fabrikanın kireç üretim tesisindeki kazanın ardından bölgeye çok sayıda sağlık, AFAD, itfaiye, jandarma ekipleri sevk edildi.

Ekiplerin müdahale ettiği silo enkazının altında kalan 2 işçinin hayatını kaybettiği belirlendi. Olay sırasında yaralanan işçiler ise sevk edildiği Osmaniye Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı.

Ankara ve Osmaniye'deki iş kazalarında 4 işci hayatını kaybetti

Kaynak: AA / Güncel

Demir Çelik Etimesgut Osmaniye Ankara Baba İş Kazası Kaza Yaşam Güncel Haberler

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakmadan Geçme

CUMA MESAJLARI 14 Haziran: En anlamlı, en yeni Cuma mesajları neler? Hadisli ve dualı Cuma sözleri! Kısa, ayetli ve dualı Cuma mesajları hangisi? Survivor kupası altın mı, değeri ne kadar? 14 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 14 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 14 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Ogeday babası kimdir? Survivor Ogeday'ın babasının adı ne, kaç yaşına? #129300 14 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı
Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini 'Uygunsuz' buldu, öğrenciler törene alınmadı

Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini "Uygunsuz" buldu, öğrenciler törene alınmadı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title