Haberi Paylaş

Ali Sunal'ın depremle ilgili sözleri gündem oldu: Artık normal olan bir vatandaş olarak hesap sormak

Güncel Haberler

Güldür Güldür Show'da sahneye çıkan tiyatrocu Ali Sunal'ın Kahramanmaraş merkezli depremlerle ilgili söyledikleri sosyal medyada gündem oldu. Ali Sunal, "Böyle bir felaket sonrası bir kişinin bile sorumluluk hissedip 'Arkadaş ben yanlış yaptım, özür diliyorum' dememesi normal midir sizce? Hayır, bu normal değil. Artık normal olan bir vatandaş olarak hesap sormak." ifadelerini kullandı.

Güldür Güldür Show isimli komedi programının sunucusu tiyatrocu Ali Sunal'ın, Kahramanmaraş merkezli depremlerle ilgili söyledikleri sosyal medyada gündem oldu. Program esnasında sahneye çıkan Ali Sunal dikkat çeken sözler sarf etti.

Ali Sunal, şu ifadeleri kullandı: "Normalleşmenin peşindeyiz. Mesela fay hattına bina yapmak mıdır normal olan? Ya da depremden sonra arama kurtarmanın gecikmesi normal midir? Denetlenmemiş binalar, parayla satın alınan mimar diplomaları, beceriksiz müteahhitler, liyakatsiz görevliler normal midir?

Çürük binalara imar affı verilmesi normal midir? Binlerce insanı ölüme göndermek normal midir? Ve böyle bir felaket sonrası bir kişinin bile sorumluluk hissedip 'Arkadaş ben yanlış yaptım, özür diliyorum' dememesi normal midir sizce

Hayır, bu normal değil. Artık normal olan bir vatandaş olarak hesap sormak. Artık normal olan her felaketi kadere bağlayanı değil o felaket olmadan önce bilimi dinlemektir. Bundan sonra normal olan yetki veren kişinin akrabasına, ailesine, partilisine, arkadaşına yaptırması değil, uzman olana yaptırmasıdır"

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Güncel

Güldür Güldür Show Kahramanmaraş Ali Sunal Deprem Magazin Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (35)

Lider onbes onbes:

Istediginiz kadar isim degistirerek yorum yapin biliyoruz sizi artik algi yapamiyorsunuz foyaniz cikti ortaya eyyyyyyy parali troller

Cevap Yaz05Yayından Kaldır
ahyed yıldız:

Tek normal olmayan bu saydıklarınız değil Ali bey. Ahlaki tahribat yapan sizin gibi ünlülerin bıraktığı manevi enkaz da normal değil. Sanat yaparken ahlaktan çalmayın, müteahhitin betondan çalması gibi

Cevap Yaz4665Yayından Kaldır
Bitlisli:

Kemal Sunal yaşasaydı o da Ali Sunal gibi tepki verip Ali Sunal gibi sanatını icra ederdi. Ama bazılarının kafası sanata uygun değil.

27Yayından Kaldır
Tüm 35 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title