Haberler

AK Parti'li Altınok, Keçiören'de Görevi Devraldı

Ankara'nın Keçiören ilçesinde, belediye başkanı seçilen AK Parti'li Turgut Altınok, görevi aynı partiden olan Mustafa Ak'tan devraldı.

Ankara'nın Keçiören ilçesinde, belediye başkanı seçilen AK Parti'li Turgut Altınok, görevi aynı partiden olan Mustafa Ak'tan devraldı.

Keçiören'de 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi'ni kazanan Cumhur İttifakı'nın AK Parti'li adayı Turgut Altınok, mazbatasını aldıktan sonra ilçe sakinleri ve partililerle birlikte belediye hizmet binasına yürüdü. Seçim otobüsüne çıkarak belediye önünde toplanan kalabalığa hitap eden Turgut Altınok, "Oy veren vermeyen bütün Keçiörenlilere teşekkür ediyorum. Bizim makamımız sokaklar olacak. Sokaklarda Keçiörenli vatandaşlarımızla beraber olacağız" dedi.

'KEÇİÖREN YİNE PARLAYAN YILDIZ OLACAK'

Turgut Altınok, daha sonra devir teslim töreni için başkanlık makamına geçti. Burada görevini Turgut Altınok'a devreden AK Parti'li Mustafa Ak, başkanlığa 2009 yılında seçildiğini kaydetti. Mustafa Ak, "Hizmet bir yarıştır, hizmet yarışı içerisindeyiz. Bu makamlar gelip geçici makamlar. Biz de burayı milletin emaneti olarak gördük, şimdi de tekrar emanetimizi iade ediyoruz" dedi. Konuşmasının ardından Mustafa Ak mührü Turgut Altınok'a teslim etti. Turgut Altınok ise siyasetin uzun ince bir yol olduğuna dikkat çekerek, "İnşallah güzel hizmetler devam edecektir Keçiören'de. Türkiye'nin parlayan yıldızıydık, yine parlayan yıldızı olarak hizmetlerimize devam edeceğiz" diye konuştu. 2009'da başkanlık görevini Mustafa Ak'a devrettiğini hatırlatan Turgut Altınok, "Halef selef olduk, Allah tekrar nasip etti. Kendisine başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

'İLK İCRAATIMIZ CUMHURİYET KULESİ'

10 yıl sonra yeniden belediye başkanı olduğuna işaret eden Belediye Başkanı Turgut Altınok, şöyle dedi:

"İlk icraatımız; Cumhuriyet Kulemizin ihalesini yapacağız. O muhteşem bir eser, hem Türkiye için hem de Ankara için hem de Keçiörenimiz için muhteşem bir eser. Şehrimizi yeniden bir cazibe merkezi haline getireceğiz. Bu dönem bütün sokakları ağaçlandıracağız. 10 sene sonra Keçiören Türkiye'nin en yeşil yeri olacak. Sokaklarımız yemyeşil olacak, artık sokağımızda kuş sesini duyacağız. Şehrimizde orman havasını teneffüs edeceğiz. Engelli evi projemiz var. O, Türkiye'de ilktir. 4 tane köyümüzü organik tarımın, organik hayvancılığın bir cazibe merkezi haline getireceğiz. Çocuklar köyü bilmiyor, çoğu köyü tanımıyor. Ankara'mızda köy havasını teneffüs etmek isteyen, doğal gıdalar almak, yemek isteyen veya köy hayatını görmek, yaşamak isteyen vatandaşlarımızın ziyaret edeceği bir merkez haline getireceğiz bu 4 köyümüzü."

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Turgut Altınok Mustafa Ak AK Parti Keçiören Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title