Haberler

Agc'den Expo 2016 Antalya'ya Ziyaret

Abone Ol

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni ve yönetim kurulu üyeleri, EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Kazım Aydın'ı ziyaret etti.

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni ve yönetim kurulu üyeleri, EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Kazım Aydın'ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan AGC Başkanı Mevlüt Yeni, EXPO'nun Antalya'ya hayat verecek bir proje olduğunu ve tanıtımı için ellerinden geleni yapmak istediklerini söyledi.

AGC'nin, Almanya'nın Nürnberg Gazeteciler Cemiyeti ile kardeş kuruluş olduğunu anımsatan Yeni, Nürnbergli gazetecilerin EXPO'ya yoğun ilgi gösterdiğini, tanıtım amaçlı bu gazetecilerle köprü görevi yapabileceklerini bildirdi.

EXPO 2016 Antalya'nın milli bir proje olduğunu belirten Genel Sekreter Kazım Aydın da başlangıcından itibaren herkesin projeye katkı sağladığını ifade etti. G20 Zirvesi ve EXPO 2016 Antalya projesinin Antalya'ya katkısının yaklaşık 3,5 milyar lira olduğunu söyleyen Aydın, "Bunlar kalıcı yatırımlar. Buradaki kongre merkezi, turizmin çeşitlenmesine büyük katkı sağlayacak. EXPO 2016 Antalya Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayacak" dedi.

Kaynak: AA / Güncel

Gazeteciler Cemiyeti Kazım Aydın Almanya Antalya Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

Cübbeli Ahmet Hocanın mesleği nedir, ne iş yapar? Mahmut Ünlü kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor, mesleği ne? Benzine indirim var mı? Akaryakıta indirim gelecek mi? Mesut Yar hangi partiden aday? Mesut Yar Belediye Başkanı Aday Adayı mı oldu, hangi partiden aday oldu? Tevfik Göksu kimdir? FOX Çalar Saat konuğu Tevfik Göksu kaç yaşında, nereli? Tevfik Göksu biyografisi! VİZESİZ YUNAN ADALARI LİSTESİ | Hangi Yunan adaları vizesiz? Yunanistan kapıda vize ücreti ne kadar? Yunan adalarına nasıl gidilir? 7 günlük turist vizesi hangi tarihlerde geçerli? Yunanistan 10 ada vize muafiyeti ne zaman başlayacak? SARI KODLU İLLER 8 ARALIK 2023 | Sarı kod hangi illerde? Meteorolojinin uyardığı sarı ve turuncu kodlu 14 şehir hangileri? Yerli malı haftası ne zaman? Yerli malı haftası 2023 hangi tarihte, ayın kaçında? Filiz Taçbaş kimdir, kaç yaşında? Filiz Taçbaş hangi dizilerde oynadı? BURÇLAR DEĞİŞTİ Mİ 2023? Burç tarihleri niye, nasıl değişti? 2023 hangi ay hangi burç? Gizem Bağdaçiçek kimdir, kaç yaşında? Gizem Bağdaçiçek neden gözaltına alındı? 8 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 İSTANBUL? Bugün okullar tatil mi, var mı, yok mu? İstanbul'da bugün okullar da kar tatili var mı? BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 8 Aralık : Bu Hafta Bim'e Hangi Ürünler Geliyor? Okulların kapanmasına kaç gün var SAYAÇ (8 Aralık) Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? İSKİ BARAJ DOLULUK ORANI 2023: İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa barajlarında son durum nedir? Yağışlar barajları ne kadar doldurdu?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title