Haberi Paylaş

2015 Yılının En Kötüleri Açıklandı

Güncel Haberler

2015 Yılının En Kötüleri Açıklandı

Radyocu Yasemin Şefik, Best FM dinleyicisiyle belirlediği yılın ''en kötülerini'' canlı yayında açıkladı.

2015 yılının en kötülerini Best FM dinleyicisiyle birlikte belirleyen ünlü radyocu Yasemin Şefik, her yıl olduğu gibi bu yılın "en kötülerini" canlı yayında açıkladı.

İŞTE YILIN EN KÖTÜLERİ

Köşe yazarları ve eleştirmenler; Ayşe Özyılmazel, Esin Övet, Mehmet Coşkundeniz, Oktay İnci, Semih Çalışkan ve Sosyal Medya Televizyon Eleştirmeni Tokyophoneline 'ın yorumlarıyla renklenen programda belirlenen işte yılın en kötüleri;

Yılın En Kötü Giyineni: Engincan Ural

Yılın En Kötü Spor Olayı: Trabzonspor – Gaziantep karşılaşması. Maçtan sonra İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzonspor başkanı hakemleri soyunma odasında 4 saat mahsur bırakması. Araya Cumhurbaşkanı girdikten sonra hakemlerin serbest bırakılması ve maçtan sonra Hacıosmanoğlu'nun; "Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez!" açıklaması.

Yılın En Kötü Çifti: Bade İşçil – Malkoç Süalp. Aşk Doktoru olarak nam sanal Mehmet Coşkundeniz, kendisinin de bu yıl içinde boşandığını ancak bunu ileride çocuklarına asla zarar gelmeyeceği şekilde ilerlettiğini anlattı. Canlı yayında Yılın En Kötü Çiftini açıklarken; "Çocuklar çok acımasızdır. Okula başladığında arkadaşları, internette yazılanlar ile onu üzebilir. Dikkat edilmesi gerekiyor." dedi.

Yılın En Kötü Televizyon Dizisi: Şehrin Melekleri

Yılın En Kötü Dizi Oyuncusu Erkek: Engin Öztürk (Hatırla Gönül) Başarılı oyuncu Engin Öztürk Hatırla Gönül'de ki rolü nedeniyle bu yıl en kötü seçilmesini yorumlayan Tokyophoneline; "Bazen oyuncular dizideki karakterle bütünleşmezler, hatta senaryo onları orada görmemizi sağlamaz." dedi.

Yılın En Kötü Dizi Oyuncu Kadın: Ceyda Ateş (Gamsız Hayat)

Yılın En Kötü Sinema Filmi: Can Tertip

Yılın En Kötü Şarkısı: Nefes - Bebek'te Lolita

Yılın En Kötü Klibi: Fuat Emir – Adın Ne Senin

Yılın En Kötü TV Açıklaması: Mustafa Keser

Yılın En Kötü Karizma Çizdireni: Kaan Tangöze

Yılın En Kötü Magazin Açıklaması: Yusuf Day. Nefise Karatay'ın eşi Yusuf Day'ın Cicişler'ile çapkınlık yaparken yakalanmasının ardından yaptığı açıklama çok konuşuldu hatta komik bulundu; "bana tuzak kurdular!"

Yılın En Kötü Sosyal Medya Açıklaması: Nihat Doğan. Mersin'de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesinden sonra sosyal medyaya bir çok tweet yağdı, bunların arasında ünlü şarkıcı Nihat Doğan'ın attığı bir tweet ise büyük tepki çekti. Nihat Doğan ''Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksınız.'' şeklinde bir tweet atınca büyük tepki çekti.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Ayşe Özyılmazel Nefise Karatay Kaan Tangöze Esin Övet Medya Magazin Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

RENk:

bu kadın değilmiydi 30milyon kişi tarafından dinlenen ankaranın bağları şarkısını en kötü secen ??

Cevap Yaz01Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title