Gümüşsuyu Haberleri

Gümüşsuyu haber, Gümüşsuyu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gümüşsuyu - 18.12.2020
"Askıda Yemek Var" projesi hızla büyüyor
Çorbada Tuzun Olsun Derneği (ÇOTUN) ile Meal Box'ın öncülüğünde haziran ayında başlayan "Askıda Yemek Var" projesi ile ihtiyaç sahiplerine 44 bin 940 kap yemek dağıtıldı. 10 binden fazla öğün anlamına gelen yemekler her gün ortalama 110 evsize Tophane, Taksim, Gümüşsuyu, Fındıklı, Fatih, Eminönü, Beşiktaş'ta belirlenen noktalarda elden teslim edildi.
Gümüşsuyu - 29.11.2020
Beyoğlu ve Üsküdar'da korsan otoparkçılık yaptığı iddia edilen şüpheliler yakalandı
İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Beyoğlu Gümüşsuyu İnönü Caddesi'nde korsan otoparkçılık yaptığı belirlenen şüpheli İsmet D'yi yakaladı.
Gümüşsuyu - 05.10.2020
(Düzelterek yeniden) Taksim'de 'değnekçi tarifesi': Bir saati 15 lira
TAKSİM'de Ağustos ayında gündeme gelen değnekçiler yine ortaya çıktı. Aracını Gümüşsuyu Caddesi'nde park etmek isteyen Volkan Aydın ile değnekçiler arasında 1 Ağustos'ta park parası yüzünden tartışma çıkmış ve Aydın değnekçiler tarafından bıçaklanarak yaralanmıştı.
Gümüşsuyu - 05.10.2020
(Düzelterek yeniden) TAKSİM'DE 'DEĞNEKÇİ TARİFESİ': BİR SAATİ 15 LİRA
  Haber-Kamera: Ertan KILIÇ-Ozan URAL / İstanbul DHA Taksim'de Ağustos ayında gündeme gelen değnekçiler yine ortaya çıktı. Aracını Gümüşsuyu Caddesi'nde park etmek isteyen Volkan Aydın ile değnekçiler arasında 1 Ağustos'ta park parası yüzünden tartışma çıkmış ve Aydın değnekçiler tarafından bıçaklanarak yaralanmıştı.
Gümüşsuyu - 05.10.2020
TAKSİM'DE 'DEĞNEKÇİ TARİFESİ': BİR SAATİ 15 LİRA
  Haber-Kamera: Ertan KILIÇ-Ozan URAL / İstanbul DHA Taksim'de Ağustos ayında gündeme gelen değnekçiler yine ortaya çıktı. Aracını Gümüşsuyu Caddesi'nde park etmek isteyen Volkan Hacısüleymanoğlu ile değnekçiler arasında 1 Ağustos'ta park parası yüzünden tartışma çıkmış ve Hacısüleymanoğlu değnekçiler tarafından bıçaklanarak yaralanmıştı.
Gümüşsuyu - 05.10.2020
TAKSİM'DE 'DEĞNEKÇİ TARİFESİ': BİR SAATİ 15 LİRA
  Haber-Kamera: Ertan KILIÇ-Ozan URAL / İstanbul DHA Taksim'de Ağustos ayında gündeme gelen değnekçiler yine ortaya çıktı. Aracını Gümüşsuyu Caddesi'nde park etmek isteyen Volkan Hacısüleymanoğlu ile değnekçiler arasında 1 Ağustos'ta park parası yüzünden tartışma çıkmış ve Hacısüleymanoğlu değnekçiler tarafından bıçaklanarak yaralanmıştı.
Gümüşsuyu - 23.09.2020
Beyoğlu'nda Amerikalı aileyi gasbetmeye çalışan 3 şüpheli yakalandı
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güven Timleri Şubesi ekipleri, 16 Eylül'de Gümüşsuyu Parkı yakınında ABD'li turist aileye yönelik gerçekleştirilen gasp girişimiyle ilgili çalışma başlattı.
Gümüşsuyu - 01.09.2020
BEYKOZ'DA GAYRİMENKUL DANIŞMANINI İŞ YERİNİN ÖNÜNDE ÖLDÜRDÜLER
Olay, 27 Ağustos Perşembe günü akşam saatlerinde Gümüşsuyu Mahallesi Kirazlı Yayla Caddesi üzerinde bulunan iş yerinin önünde meydana geldi.
Gümüşsuyu - 21.08.2020
Evsizlerin beslenme sorununa yönelik "Askıda Yemek Var" projesi
"Askıda Yemek Var" projesi kapsamında, İstanbul'da yaşayan evsizlerin beslenme ihtiyaçlarını gidermek amacıyla gıda dağıtımı yapılıyor. Çok kısa zaman zarfında bin 600'e yakın öğün gıda dağıtımı gerçekleştiren Meal Box ve ÇOTUN'un ilk rotası; Beyoğlu, Gümüşsuyu, Tophane, Beşiktaş, Maçka ve Yıldız bölgeleri oldu.
Gümüşsuyu - 04.08.2020
MAHALLE MUHTARI ANLATTI: İSPARK'IN MESAİSİ BİTİNCE DEĞNEKÇİNİN MESAİSİ BAŞLIYOR
Beyoğlu'ndaki Gümüşsuyu Mahallesi Muhtarı Çağatay Hayta, mahalledeki 'değnekçi' sorununa değinerek "İSPARK'ın mesaisi bitince değnekçilerin mesaisi başlıyor.
Gümüşsuyu - 30.07.2020
Beyoğlu Kültür Yolu Projesi şehrin ve bölgenin cazibesini arttıracak
Bölgede bulunan turistik değerlere ilgi ve dikkati çekmek üzere projelendirilen bir turistik rota markalaması olan "Beyoğlu Kültür Yolu", Karaköy, Yüksek Kaldırım, İstiklal Caddesi, Taksim Meydanı, Gümüşsuyu, Dolmabahçe ve Kabataş bölgelerinden de geçiyor.
Gümüşsuyu - 08.07.2020
Beykoz'da erkek cesedi bulundu
Gümüşsuyu Mahallesi Beykoz Korusu Yolu'na sokak hayvanlarına yemek vermek üzere gelen gönüllüler, metruk bir binanın önünde hareketsiz şekilde yatan kişiyi görünce polise haber verdi.
Gümüşsuyu - 08.07.2020
Saray sofralarını serinleten 19. yüzyıla ait mutfak gereçleri ziyaretçilerini bekliyor
Bu dairelerden birinin müzenin de içinde yer aldığı "Matbah-ı Amire" (Saray Mutfağı) olduğuna işaret eden Karahüseyin, şöyle devam etti: "Bir de Karhane-i Amire var bugün pek bilinmez. Görevi, kışın karları ve buzları alıp, depolayıp, muhafaza edip bunların yazın kullanılmasını sağlamak. Dolmabahçe Sarayı'nın mutfağı için de bu Karhane-i Amire özel istihdam edilen personelleri vasıtasıyla İstanbul'a yakın dağlardan ve göllerden temiz karları ve buzları temin ederek mutfakta kullanılmasını sağlıyordu. Aynı zamanda İstanbul'da karcı ve buzcu esnafı da vardı. Onlar da İstanbul halkı ile civar bölgelerin kar ve buz ihtiyacını karşılıyordu. Kar kuyularında onları muhafaza ederek, insanların kullanımına sunuyordu. O dönemde Eyüp, Gümüşsuyu, Beyoğlu ve Bakırköy'de kar kuyuları da var.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gümüşsuyu Haberleri | Gümüşsuyu Haber - Haberler - Gümüşsuyu haberleri, son dakika gümüşsuyu haber ve gelişmeleri burada. Tanzimat'ın ilk yazarlarından Şinasi'nin kayıp mezarı 150 yıl sonra bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.1.2021 00:19:58. #1.15#
title