Gördes AK Parti'den Vergi Dairesi'ne Ziyaret

Gördes AK Parti'den Vergi Dairesi'ne Ziyaret

Vergi Haftası Dolayısıyla Manisa'nın Gördes İlçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı, Vergi Dairesi'ne Ziyarette Bulundu.

Gördes AK Parti'den Vergi Dairesi'ne Ziyaret

Vergi Haftası dolayısıyla Manisa'nın Gördes ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı, Vergi Dairesi'ne ziyarette bulundu.

AK Parti Gördes İlçe Başkanı İlhan Türe ve yönetim kurulu üyeleri, Vergi Dairesi Müdürü Ali Yıldırım'ı makamında ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vergi Dairesi Müdürü Ali Yıldırım, hizmet binalarının fiziki sıkıntılarını anlattı. SSK'ya binada faaliyet gösterdiklerini ve fiziki yapının yetersiz olduğunu dila getiren Yıldırım, ilçeye yapılması düşünülen yeni Vergi Dairesi hizmet binasının kısa sürede gerçekleşmesinin Gördes için faydalı olacağını söyledi.

AK Parti Gördes İlçe Başkanı İlhan Türe de, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'a söz konusu hizmet binasıyla ilgili sorunlarını dile getirdiklerini, önümüzdeki yıl yatırım programına alındığını açıkladı. Vergi Dairesi Müdürü Ali Yıldırım ayrıca, Vergi Haftası'nın kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması, verginin tüm kesimlere benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının artırılması amacıyla her yıl 25 Şubat - 2 Mart tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlandığını belirtti.

Ziyaretin ardından çarşı esnafını ziyaret eden Vergi Dairesi Müdürü Ali Yıldırım, 40 yılın üzerinde hizmet veren ve vergilerini düzenli ödeyen esnafa teşekkür belgesi verdi. Vergi Haftası nedeni ile kurumun personeli tarafından kent merkezinde lokma döktürüldü.

(RŞ-ÖA) 01.03.2008 23:47 TSİ

Kaynak: İHA