Gökçe Bahadır, Sevgilisinden Ayrıldı! Ayrılığın Nedeni Dizideki Aşkı Mert Fırat mı?

Gökçe Bahadır, Sevgilisinden Ayrıldı! Ayrılığın Nedeni Dizideki Aşkı Mert Fırat mı?

Haberler.com - Haberler | Magazin

Gökçe Bahadır ve sevgilisi Efe Duru ani bir kararla yolları ayırdı. Bahadır'ın rol arkadaşı Mert Fırat ile aşk yaşadığı yönündeki dedikodular, ikilinin ayrılık nedeni olarak gösterildi.

Star TV ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başrol oyuncusu Gökçe Bahadır ile rol arkadaşı Mert Fırat'ın aşk yaşadığı iddia edildi. İkilinin dizideki aşkının gerçeğe dönüşmesi Bahadır ile sevgilisi Efe Duru'nun ayrılmasına neden oldu.

AYRILIK MERT FIRAT İLE OLAN AŞK DEDİKODULARINI ALEVLENDİRDİ

Dizide de günden güne birbirine aşık olan Gökçe Bahadır ile Mert Fırat'ın gerçek hayatta da yakınlaştığı dedikodusu yayıldıkça yayıldı. Gökçe Bahadır'ın 1 yıldır birlikte olduğu turizmci Efe Duru'dan aniden ayrılması dedikoduları daha da alevlendirdi.


AYRILIK HABERİNİ EFE DURU VERDİ

Efe Duru, ayrılık haberini önceki gün sosyal medya hesabından verdi. Efe Duru, ayrılığı şu sözlerle duyurdu: "Gökçe Bahadır'la ilişkimizi sonlandırma kararı aldık. Bizim için güzel yorum yapan herkese çok teşekkürler." Çift daha önce de ayrılmış ancak yeniden bir araya gelmişti.


MERT FIRAT DA HANDE DOĞANDEMİR İLE AŞK YAŞIYOR

Mert Fırat ise oyuncu Hande Doğandemir ile aşk yaşıyor. Ancak ikilinin de sık sık ayrıldıkları yönünde haberler çıkıyor. Mert Fırat'la birlikte olan Hande Doğandemir ile beraber rol aldığı Yiğit Özşener, 'Kaybedenler Kulübü Yolda' filminin çekiminden sonra gece kulübüne eğlenmeye gitmiş ve oldukça samimi görüntülenmişti. İddilara göre Hande Doğandemir ve Yiğit Özşener kimseden çekinmeden herkesin ortasında samimi bir şekilde dans etmeye başladı. Bu dans sonrasını, öpücüklere bıraktı. Önce Yiğit Özşener, Hande Doğandemir'i tuttu yanaklarından ve dudaklarını dudaklarına götürdü. Hande Doğandemir de bu hamleye karşılık verdi. Ancak daha sonra çift bu iddiaları yalanladı ve bir arada görüntü verdi.

Gökçe Bahadır, Sevgilisinden Ayrıldı! Ayrılığın Nedeni Dizideki Aşkı Mert Fırat mı?
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title