Haberler

Hakkari - Van Karayoluna Çığ Düştü

Hakkari - Van karayoluna çığ düştüHAKKARİ - Hakkari-Van karayolu üzerinde bulunan 2. Tünel mevkiine çığ düştü.

Hakkari - Van karayoluna çığ düştü

HAKKARİ - Hakkari-Van karayolu üzerinde bulunan 2. Tünel mevkiine çığ düştü.

İlkbahar mevsimiyle ısınan havadan dolayı Hakkari-Van karayolu üzerinde bulunan 2. Tünel mevkiine çığ düştü. Tünel girişine düşen çığ nedeniyle karayolu ulaşıma çift yönlü kapanırken, uzun araç kuyrukları oluştu. Durumun haber verilmesiyle kısa sürede böyleye gelen ekipler, düşen çığı temizleyerek karayolunu çift yönlü ulaşıma açtı.

Ekiplerin düşen çığı temizlemesini cep telefonuyla kaydeden Erkan Kaya isimli yolcu, ilkbahar mevsiminin ilk günlerinde çığ sürpriziyle karşılaştıklarını söyledi. Havanın ısınması ve yüksek kesimlere karla karışık yağmurun yağması sonucu karayoluna çığ indiğini ifade eden Kaya, sürücülerin daha dikkatli olması gerektiğini kaydetti.

Karayolları 114. Şube Şefliği yetkilileri ise, çetin ve zor bir kış mevsimi geçirdiklerini belirterek, yüksek kesimlerde biriken kar kütlelerinin havaların ısınması ve yağan yağmurla birlikte çığ olarak indiğini, bunun için sürücülerin dikkatli olmaları gerektiği uyarısında bulundular.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Genel

Erkan Kaya Hakkari 3.Sayfa Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? 2 ve 4 yıllık bölümler neler? 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite arasındaki farklar neler? 2 yıllık bölümler TYT puanıyla mı alıyor?
ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title