Genç kıza sevgili tuzağı! Kaçırdıktan sonra toplu tecavüz edip işkence yaptılar

Genç kıza sevgili tuzağı! Kaçırdıktan sonra toplu tecavüz edip işkence yaptılar

Genç kıza sevgili tuzağı! Kaçırdıktan sonra toplu tecavüz edip işkence yaptılar
Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

Mısır'dan İstanbul'a eğitim görmek için gelen genç kadın, eğitim merkezinde tanıştığı sevgilisi tarafından gasbedildi. Şikayetçi olan kız sokak ortasında bayıltılarak kaçırıldı. Karşısında 4 erkek gören genç kız, şahısların tecavüzüne ve işkencesine maruz kaldı. 40 yıla kadar hapsi istenen saldırganlar ilerleyen günlerde hakim karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz yıllarda İstanbul Beyoğlu'nda, Mısır'dan Türkiye'ye öğrenim görmek amacıyla gelen 28 yaşındaki R.D. isimli genç kız, kayıt yaptırdığı üniversitenin Türkçe Öğretim Merkezinde kendisi gibi Mısır'dan gelen 29 yaşındaki I.M. ile tanıştı. İkili kısa süren görüşmenin ardından sevgili oldu.

DUŞTA TECAVÜZE YELTENDİ

Sabah'ın haberine göre; genç çift arkadaş grubuyla birlikte Beyoğlu'nda bulunan bir evde yaklaşık 2 hafta birlikte kaldı. Birliktelik sırasında iddiaya göre R.D., duşa girdiği sırada erkek arkadaşı I.M., duşa girerek genç kızla zorla birlikte olmak istedi. R.D.'nin çığlıklarını duyan arkadaşı O.A., odaya girerek saldırıda bulunan I.M.'yi evden kovdu.

4 BİN LİRASINI VE TELEFONUNU ÇALDI

Kız arkadaşına öfkelenen genç adam R.D.'yi bir arkadaşı ile beklemeye başladı. Genç kız arkadaşından aldığı 4 bin lira ile birlikte bankaya gittiği sırada erkek arkadaşı I.M., yanında gelen arkadaşı O.M., ile birlikte gasp ederek üzerinde bulunan para ve telefonu alarak kayıplara karıştı. Mağdur genç kız karakola giderek kendisini darp ederek gasp eden erkek arkadaşı ve yanında getirdiği kişiden şikayetçi oldu.

SOKAK ORTASINDA BAYILTIP KAÇIRDI

Şikayetin üzerinden yaklaşık 3 ay geçince kendisini şikayet ettiği için daha da öfkelenen saldırgan sevgili, bu kez hain bir plan tasarladı. Yüzüne maske takarak arkadaşlarıyla birlikte eski sevgilisini takip eden I.M., genç kızı bayıltarak araca bindirdi. Bir adreste gözünü açan R.D., karşısında 4 erkek görünce şoke oldu.

TOPLU TECAVÜZ EDİP İŞKENCE YAPTILAR

Eski kız arkadaşını kaçıran I.M. genç kıza şikayetinden vazgeçmesini aksi takdirde işkence yapıp toplu tecavüze uğrayacağını söyledi. Korkuya kapılan genç kadın eski sevgilisinin söylediklerini yapacağını söylese de 4 kişilik grup alıkoydukları genç kadını defalarca istismar edip işkence uyguladı. İşkence sonrası bir kağıda şikayetinden vazgeçtiğine dair zorla imza atan R.D., serbest kaldıktan sonra İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

40 YIL HAPİSLERİ İSTENİYOR

Savcılık skandal olayın ardından şüpheliler hakkında soruşturma başlattı. Yürütülen soruşturma kapsamında adli tıp kurumuna sevk edilen genç kadının çeşitli yollardan istismara maruz kalıp işkence gördüğünü belirten bir rapor düzenledi. Savcılık incelediği raporun ardından 2 şüpheli hakkında 'Nitelikli Cinsel Saldırı', 'Nitelikli Yağma', 'Basit Cinsel Saldırı' ve 'Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma' suçları kapsamında iddianame düzenledi. 40 yıla kadar hapsi istenen saldırganlar ilerleyen günlerde İstanbul Ağır Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkacak.

Haber Yorumları (42)
VAY BE: Ağaç diye ortalıgı yakıp yıkan eğitim diye teneke gibi boş ses çıkaran herseye muhalif olan tayfa , kendileri yurtdışına kapagı atmak için can atarken buraya eğtim için gelenlere yabancı düşmanlıgı ve ırkcılık yapar , ağactan bahseder kendi belediyelerinde çöplükten geçilmez. Herseyden önce samimi değilsiniz yaptıklarınızla söyledikleriniz hiç bir zaman birbirini tutmuyor, sosyalizm hak eşitilk diye zamanında size bir nebze hak verırdım ama artık gözümde okadar da degeriniz kalmad
BOSTANCI: Hakim savcı diğer 2 sini neden saldın
ADALET: YAKALAYIN YAPANLARI SALLANDIRIN TAKSİM MEYDANINDA BAK BİDAHA OLUYOMU
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title