Gdansk Haberleri

Gdansk haber, Gdansk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gdansk 24.5.2020
Polonya uçak seferlerini aşamalı olarak yeniden başlatacak
Polonya'nın ulusal havayolu şirketi LOT geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, 1 Haziran'dan itibaren yurt içi uçuşlarına yeniden başlayacağını duyurmuştu. İlk etapta sınırlı olacak uçuşların Varşova'dan Krakow, Gdansk, Poznan, Rzeszow, Szczecin, Wroclaw ve Zielona Gora şehirlerine düzenleneceği, günlük toplam 30 seferin yapılacağı bildirilmişti.
Gdansk 8.5.2020
Altaylı Merter'den sessiz veda
TFF 1'inci Lig ekiplerinden Altay'da sezon başında kadro dışı kalan Merter Yüce, sessiz sedasız futbola veda etti. Son dönemde belindeki sakatlığı nedeniyle sıkıntılı bir dönem geçiren ve forma şansı bulmakta zorlanan deneyimli ön libero, İzmir'den ayrılarak Polonya'nın Gdansk şehrine yerleşti.
Gdansk 16.4.2020
Polonya'da maske takma zorunluluğuna orangutan Raja'dan destek
Polonya'da bulunan Gdansk Hayvanat Bahçesi sakinlerinden orangutan Raja'nın bakıcısının elinden aldığı maskeyi takmaya çalışması ilginç görüntü oluşturdu.
Gdansk 23.3.2020
UEFA, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi final karşılaşmalarını süresiz erteledi
Sezon başında açıklanan takvime göre UEFA Şampiyonlar Ligi finalinin, 30 Mayıs'ta İstanbul'daki Atatürk Olimpiyat Stadı, UEFA Avrupa Ligi finalinin 27 Mayıs'ta Polonya'daki Gdansk Stadı, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi finalinin ise 24 Mayıs'ta Avusturya'daki Viola Park'ta oynanması planlanıyordu.
Gdansk 28.2.2020
UEFA Avrupa Ligi'nde kuralar çekildi
Çeyrek finallerin 9 ve 16 Nisan, yarı finallerin 30 Nisan ve 7 Mayıs'ta gerçekleştirileceği Avrupa Ligi'nin final maçı ise 27 Mayıs'ta Polonya'nın Gdansk kentinde oynanacak.
Gdansk 28.2.2020
Medipol Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi son 16 turudaki rakibi Kopenhag oldu
Çeyrek finallerin 9 ve 16 Nisan, yarı finallerin 30 Nisan ve 7 Mayıs'ta gerçekleştirileceği Avrupa Ligi'nin final maçı ise 27 Mayıs'ta Polonya'nın Gdansk kentinde oynanacak.
Gdansk 28.2.2020
Medipol Başakşehir'in rakibi belli oluyor
Çeyrek finallerin 9 ve 16 Nisan, yarı finallerin 30 Nisan ve 7 Mayıs'ta gerçekleştirileceği Avrupa Ligi'nin final maçı ise 27 Mayıs'ta Polonya'nın Gdansk kentinde oynanacak.
Gdansk 27.2.2020
Medipol Başakşehir zoru başardı, UEFA Avrupa Ligi'nde son 16 takım arasına kaldı
Çeyrek finallerin 9 ve 16 Nisan, yarı finallerin 30 Nisan ve 7 Mayıs'ta gerçekleştirileceği Avrupa Ligi'nin final maçı ise 27 Mayıs'ta Polonya'nın Gdansk kentinde oynanacak.
Gdansk 27.2.2020
UEFA Avrupa Ligi'nde kura heyecanı
Çeyrek finallerin 9 ve 16 Nisan, yarı finallerin 30 Nisan ve 7 Mayıs'ta gerçekleştirileceği Avrupa Ligi'nin final maçı ise 27 Mayıs'ta Polonya'nın Gdansk kentinde oynanacak.
Gdansk 5.2.2020
SunExpress ile Antalya-Paris uçuşları başladı
Dış hatlarda ise Antalya'dan Düsseldorf, Frankfurt ve Münih'e günlük uçuşlarını arttıran SunExpress, Avusturya'nın başkenti Viyana'ya uçuş sayısını haftada 6 sefere kadar çıkarıyor. Antalya kalkışlı Basel ve Zürih destinasyonlarına hafta sonu uçuşları sunan SunExpress, bu kış Antalya uçuşlarına Paris'i de ekledi. Ayrıca havayolu, şubattan itibaren haftada 2 kez Kopenhag'a ve Brüksel'e, marttan itibaren ise Stockholm'e haftada bir kez sefer sunacak. Ocak ayında Polonya'nın Gdansk şehrine yeniden uçmaya başlayan SunExpress, bu kış ilk kez Legoland'e ev sahipliği yaparak Billund'u da Antalya kalkışlı uçuşlarına ekliyor.
Gdansk 1.2.2020
Süper Lig'de 2019-2020 sezonu ara transfer dönemi
Gelenler ve gidenler Süper Lig'deki takımların transfer raporu şöyle: Fenerbahçe: Gelenler: Simon Falette (Eintracht Frankfurt-kiralık), Allahyar Sayyadmanesh (Kiralıktan geri döndü) Gidenler: Victor Moses (Inter), Zanka (Fortuna Düsseldorf-kiralık) Galatasaray: Gelenler: Henry Onyekuru (Monaco-kiralık), Marcelo Sarachhi (Leipzig-kiralık), Jesse Sekidika (Eskişehirspor), Erkan Süer (Boluspor) Gidenler: Ryan Babel (Ajax-kiralık), Steven Nzonzi (Rennes), Emre Taşdemir (Hes Kablo Kayserispor-kiralık), Batuhan Ahmet Şen (Hekimoğlu Trabzon-kiralık), Emre Mor (Olympiakos) Beşiktaş: Gelenler: Kevin-Prince Boateng (Fiorentina-kiralık) Gidenler: Oğuzhan Özyakup (Feyenoord-kiralık), Muhayer Oktay (Giresunspor-kiralık), Ajdin Hasic (Cesar Grup Ümraniyespor-kiralık), Orkan Çınar (MKE Ankaragücü) Trabzonspor: Gelenler: Guilherme Costa Marques (GDSC Alvarenga-kiralık), Manuel Marouan da Costa Trindade - (serbest statü bonservissiz), Manoel Messias Silva Carvalho (Cruzeiro-kiralık), Bilal Başacıkoğlu (serbest statü bonservissiz), Papa Alioune Ndiaye (Stoke City-kiralık) Gidenler: Fıratcan Üzüm (Ümraniyespor-kiralık), Ivanildo Jorge Mendes Fernandes (sözleşme fesih-Çaykur Rizespor ile oyuncu anlaştı), Donis Avdijaj (sözleşme fesih- İskoçya Hearts) Ogenyi Eddy Onazi (sözleşme fesih-Yukatel Denizlispor) Medipol Başakşehir: Gelenler: - Gidenler: Arda Turan (sözleşme fesih), Kerim Frei (FC Emmen-kiralık), Milos Jojic (Wolfsberger-kiralık), Tunay Torun (Çaykur Rizespor), Muhammed Şengezer (Adana Demirspor) Demir Grup Sivasspor: Gelenler: Yasin Öztekin (Göztepe), Samba Camara (Genoa), Petar Skuletic (Montpellier), Claudemir (Braga) Gidenler: Abdou Razack Traore (Bursaspor), Hugo Vieira (Sözleşmesi fesih edildi) Aytemiz Alanyaspor: Gelenler: Emircan Altıntaş (Cesar Grup Ümraniyespor), Mustafa Pektemek (Kasımpaşa), Cenk Gönen (kulüpsüz) Gidenler: Haydar Yılmaz (Gaziantep FK-kiralık), Tayfur Bingöl (Bursaspor-kiralık) Göztepe: Gelenler: Zlatko Tripic (Viking), Kamil Wilczek (Brondby) Gidenler: Veli Çetin (Yılport Samsunspor), Yasin Öztekin (Demir Grup Sivasspor), Bubacarr Sanneh (Anderlecht-kiralıktı, döndü), Eren Derdiyok (Pakhtakor-Özbekistan), Yusuf Talum (Ekol Göz Menemenspor-kiralık), Samed Ali Kaya (Ekol Göz Menemenspor-kiralık), Batuhan Kırdaroğlu (Altınordu-kiralık) BtcTurk Yeni Malatyaspor: Gelenler: Umut Bulut (Hes Kablo Kayserispor), Remi Walter (Nice), Vidar Örn Kjartansson (FC Rostov), Karim Hafez (Kasımpaşa), Youssouf Ndayishimiye (Aigle Noir FC), Kubilay Yılmaz (Spartak Trnava) Gidenler: Rahman Buğra Çağıran (Hatayspor), Adis Jahovic (Antalyaspor), Guilherme (Trabzonspor), Kubilay Yılmaz (Boluspor-kiralık) Gaziantep FK: Gelenler: Andre Sousa (Belenenses), Haydar Yılmaz (Aytemiz Alanyaspor-kiralık), Alexandru Maxim (Mainz 05-kiralık) Gidenler: Kerim Avcı (Altay-kiralık), Giouri Lontigkin (Sözleşme feshi), Segbefia (Sözleşme feshi), Ali Ateş (1922 Konya-kiralık) Çaykur Rizespor: Gelenler: Milan Skoda (Slavia Prag), Tunay Torun (Medipol Başakşehir), Alberk Koç (Ekol Göz Menemenspor), Ivanildo Fernandes (Sporting Lizbon-kiralık) Denyys Garmash (Dinamo Kiev-kiralık), Andrii Boriachuk (Shakhtar Donetsk-kiralık), Mithat Pala (Pazarspor) Gidenler: Yusuf Acer (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Dimitriss Chatziisaias (Cercle Bruge), Nill de Pauw (Atromitos), El Kabir (sözleşme fesih), Barış Alıcı (kiralıktan geri döndü), Attamah (kiralıktan geri döndü), Emir Han Topcu (Zenica/Bosna Hersek), Eren Karadağ (Erokspor), Mithat Pala (Pazarspor-kiralık) Yukatel Denizlispor: Gelenler: Ogenyi Onazi (Trabzonspor), Özgür Çek, Syam Ben Youssef (Kasımpaşa), Muhammet Özkal (Bodrum Belediyesi Bodrumspor) Gidenler: Cristian Sapunaru (Hes Kablo Kayserispor), Kerem Can Akyüz (Bursaspor), Burak Çalık (Yılport Samsunspor), Mehmet Akyüz (Adana Demirspor), Kadir Kurt (Amed Sportif Faaliyetler-kiralık), Emre Sağlık (Ağrı 1970-kiralık) Gençlerbirliği: Gelenler: Mike van Beijnen (Barcelona B), Kristoffer Nordfeldt (Swansea City) Gidenler: - İttifak Holding Konyaspor: Gelenler: Rogerio Thuram (PAS Lamia-kiralık), Guilherme Sitya (Jagiellonia), Robert Mak (Zenit-kiralık) Gidenler: Yevhen Opanasenko (Vorskla), Musa Araz (Neuchatel Xamax) Antalyaspor: Gelenler: Lukas Podolski (Vissel Kobe), Adis Jahovic (Malatyaspor), Delvin N'Dinga (Kulüpsüz), Ersan Adem Gülüm (Western United), Fedor Kudryashov (Soçi), Sinan Gümüş (Genoa-kiralık), Veysel Sarı (Kasımpaşa), Adem Metin Türk (İstanbul Soma Aslangücüspor) Gidenler: Gelson Dala (Sporting Lizbon), Tarık Çamdal (Fesih), Diego Angelo (Kayserispor-kiralık), Serdar Özkan (Bursaspor), Harun Kavaklıdere (Menemenspor-kiralık), Batuhan Arslan (Fesih) Kasımpaşa: Gelenler: Tarkan Serbest (Austria Wien), Doğucan Haspolat (Excelsior), Berk Çetin (Borussia Mönchengladbach), Oussama Hadadi (El İttifak), Tomas Brecka (Jablonec), Anıl Koç (Altınordu), Yassine Meriah (Olympiakos-kiralık), Zvonimir Sarlija (Slaven Belupo-kiralık), Mickael Tırpan (Lokeren), Florent Hadergjonaj (Huddersfield Town-kiralık), Dieumerci Ndongala (Genk-kiralık) Gidenler: Strahil Popov (Hatayspor), Özgür Çek (Yukatel Denizlispor), Veysel Sarı (Antalyaspor), Uğurcan Yazğılı (Adanaspor), Mustafa Pektemek (Aytemiz Alanyaspor), Syam Ben Youssef (Yukatel Denizlispor), Karim Hafez (BtcTurk Yeni Malatyaspor), Abdul Rahman Khalili (Kulüpsüz) MKE Ankaragücü: Gelenler: Gerson Rodrigues (Dinamo Kiev-kiralık), Gelmin Rivas (Boston River), Saba Lobjanidze (Randers), Konrad Michalak (Akhmat Grozny-kiralık), Daniel Lukasik (Lechia Gdansk-kiralık), Ricardo Friedrich (Bodo Glimt), Milos Stanojevic (FK Sarajevo), Orkan Çınar (Beşiktaş), Atila Turan, Fatih Tultak (Kardemir Karabükspor), Suat Kaya, Ahmet Sun (Başkent Akademi), Enes Kubat (Kulüpsüz), Muhammed Yasir Karabay (Kulüpsüz), Nduka Ozokwo (Kulüpsüz) Gidenler: Ahmet Sun, Enes Kubat (Başkent Akademi-kiralık), Yalçın Ayhan (Fatih Karagümrük) Hes Kablo Kayserispor: Gelenler: Enver Cenk Şahin (St.
Gdansk 16.12.2019
Başakşehir'in rakibi Sporting Lizbon oldu
Avrupa Ligi'nin finali de 27 Mayıs 2020 tarihinde Polonya'nın Gdansk şehrindeki PGE Arena Gdansk'da oynanacak.
Gdansk 8.11.2019
Beşiktaşlı Ljajic'e Sırbistan'dan milli davet
Beşiktaş forması giyen Adem Ljajic, Sırbistan'ın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri'nde Lüksemburg ve Ukrayna ile oynayacağı maçların aday kadrosuna davet edildi.
Gdansk 25.10.2019
Plaj futbolu: Dünya Şampiyon Kulüpler Kupası
Çeyrek final karşılaşmalarında alınan diğer sonuçları şöyle: Rostocker (Almanya): 3 - Meizhou Hakka (Çin): 10, Copenhagen (Danimarka): 0 - Shahin Khazar (İran): 7, Flamengo (Brezilya): 4 - Krylia Sovetov (Rusya): 2. Play-off maçları: Al-Arabi (Kuveyt): 4 - Kebi BSC (Nijerya): 8, Boca Gdansk (Polonya): 4 - Real Münster (Almanya): 3, Masafi Al-Wasat (Irak): 4 - All Star Club (Tayland): 5, BSC Vybor (Ukrayna): 4 - New Team (Belçika): 3.
Gdansk 24.10.2019
Plaj futbolu: Dünya Şampiyon Kulüpler Kupası
Şampiyonanın ikinci turunda oynanan diğer karşılaşmalarda şu sonuçlar alındı: Erkekler: Meizhou Hakka (Çin): 7 - Real Münster (Almanya): 4, Atletico Licata (İtalya): 2 - Kebi BSC (Nijerya): 5, Rostocker (Almanya): 3 - Boca Gdansk (Polonya): 2, Krylia Sovetov (Rusya): 3 - New Team (Belçika): 1, Shahin Khazar (İran): 7 - All Star Club (Tayland): 2, Flamengo (Brezilya): 9 - BSC Vybor (Ukrayna): 1, Masafi Al-Wasat (Irak): 4 - Copenhagen (Danimarka): 5.
Gdansk 23.10.2019
Plaj futbolu: Dünya Şampiyon Kulüpler Kupası
Antalya'da düzenlenen Plaj Futbolu Dünya Şampiyon Kulüpler Kupası'nda (World Winners Cup) Alanya Belediyespor, İran'ın Golsapoosh Yazd takımını 5-4 mağlup etti.
Gdansk 22.10.2019
Plaj futbolu: Dünya Şampiyon Kulüpler Kupası
Şampiyonanın ikinci gününde oynanan karşılaşmalarda şu sonuçlar alındı: Erkekler: Levante UD (İspanya): 13 - Real Münster (Almanya): 3, BSC Vybor (Ukrayna): 4 - New Team (Belçika): 2, Napoli Patron (Yunanistan): 6 - Kebi BSC (Nijerya): 5, Rostocker (Almanya): 7 - All Star Club (Tayland): 4, Krylia Sovetov (Rusya): 11 - Atletico Licata (İtalya): 2, Copenhagen (Danimarka): 3 - Masafi Al-Wasat (Irak): 5, Flamengo (Brezilya): 6 - Shahin Khazar (İran): 2, Boca Gdansk (Polonya): 10 - Al-Arabi (Kuveyt): 3 Kadınlar: WFZ Zvezda (Rusya): 2 - Pavia Lokrians (İtalya): 1, Norcal BSC (ABD): 3 - Tokyo Lequios Ld (Japonya): 2 Şampiyona 27 Ekim'de oynanacak final maçlarıyla sona erecek.
Gdansk 21.10.2019
Plaj futbolu: Dünya Şampiyon Kulüpler Kupası
Alanya'da Kleopatra Plajı'nda gerçekleştirilen şampiyonanın ilk gününde kadınlarda 2, erkeklerde 9 karşılaşma yapıldı. Günün son karşılamasında Türkiye'den Alanya Belediyespor, Çin ekibi Meizhou Hakka'ya 10-9 mağlup oldu. Günün diğer karşılaşmalarında ise şu sonuçlar alındı: Erkekler: All Star Club (Tayland): 4 - BSC Vybor (Ukrayna): 6, Napoli Patron (Yunanistan): 3 - Real Münster (Almanya): 2, Kebi BSC (Nijerya): 0 - Levante UD (İspanya): 15, Rostocker (Almanya): 7 - New Team (Belçika): 5, Copenhagen (Danimarka): 8 - Atletico Licata (İtalya): 5, Masafi Al-Wasat (Irak): 0 - Krylia Sovetov (Rusya): 3, Al-Arabi (Kuveyt): 1 - Flamengo (Brezilya): 6, Boca Gdansk (Polonya): 2 - Shahin Khazar (İran): 7.
Gdansk 18.9.2019
UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor
UEFA Avrupa Ligi'nin finali, 27 Mayıs 2020'de Polonya'daki Gdansk Stadı'nda oynanacak.
Gdansk 31.8.2019
Sivasspor Traore'yi transfer etti
Ardından Rosenborg ve Lechia Gdansk formasını giyen Traore, 2013 yılında Gaziantepspor'a transfer olarak Türkiye macerasına başladı.
Gdansk 30.8.2019
Uefa avrupa ligi'nde grup kuraları çekildi
Avrupa Ligi'nde grup maçları, 19 Eylül'de başlayıp 12 Aralık'ta sona erecek. Son olarak İngiltere ekibi Chelsea'nin müzesine götürdüğü UEFA Avrupa Ligi'nin finali, 27 Mayıs 2020'de Polonya'nın Gdansk şehrinde oynanacak.
Gdansk 30.8.2019
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Avrupa Ligi'nde grup maçları, 19 Eylül'de başlayıp 12 Aralık'ta sona erecek. Son olarak İngiltere ekibi Chelsea'nin müzesine götürdüğü UEFA Avrupa Ligi'nin finali, 27 Mayıs 2020'de Polonya'nın Gdansk şehrinde oynanacak.
Şu an buradasınız: Gdansk Haber, Gdansk Son Dakika Haberleri - Haberler - Gdansk haber sayfamızda Gdansk haberleri okuyabilir, Gdansk son dakika haberleri ve güncel Gdansk gelişmelerini görebilirsiniz. Polonya uçak seferlerini aşamalı olarak yeniden başlatacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.5.2020 21:15:17. #1.14#
title