Gaziantep'te cani babası tarafından feci şekilde dövülen bebekten iyi haber var - Haberler
Haberi Paylaş

Gaziantep'te cani babası tarafından feci şekilde dövülen bebekten iyi haber var

Gaziantep'te cani babası tarafından feci şekilde darbedilen ve olayın ardından yoğun bakıma kaldırılan 2 aylık bebeğin sağlık durumu iyiye gidiyor. Doktorlar, minik bebeğin bir an önce iyileşmesi için tüm hastanenin seferber olduğunu dile getirdi.

Gaziantep'te cani babası tarafından darbedilen bebeğin sağlık durumu iyiye gidiyor. Özel Anka Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı İsmail Demir, gazetecilere yaptığı açıklamada, bebeğin durumunun, geldiğine göre biraz daha iyiye gittiğini söyledi.

Demir, "Yapılan tetkik ve çekilen kontrol tomografilerinde kanamasında bir artış saptamadığımız için cerrahi bir müdahaleye şu aşamada gerek duymadım. Şu an bilinci açık durumda hatta yavaş yavaş beslenmeye de başlandı ama yoğun bakımdaki tedavisi bir süre daha devam edecek. Şu an gözlem altında." dedi.

Gaziantep'te cani babasının dövdüğü bebekten iyi haber var

Annenin de bebeğin yanında olduğunu ifade eden Demir, "Annesi bebeğini besliyor ama geçirdiği travmadan, kanamadan dolayı şu aşamada yetersiz. Bundan dolayı yoğun bakımdan çıkarabileceğimiz düzeyde değil. Bu nedenle ilaç tedavisine devam ediyoruz ama haliyle annesinin de geçirdiği travmadan dolayı psikolojik olarak bozukluğu var, bununla alakalı zaten Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ilgileniyor. Hayati tehlikeyi tam olarak atlattı diyemeyiz daha erken. Hastaneye gelişinin 36'ncı saati." diye konuştu.

Gaziantep'te cani babasının dövdüğü bebekten iyi haber var

Bu arada, Gaziantep Valisi Davut Gül, bebeği hastanede ziyaret ederek sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Gaziantep'te babası Y.G. tarafından darbedilen yaklaşık 2 aylık C.G, tedavi altına alınmış, baba ise "nitelikli öldürmeye teşebbüs" suçundan dün tutuklanmıştı.

Gaziantep'te cani baba tarafından feci şekilde dövülen bebekten iyi haber var

AA - Son Dakika Haberleri

İsmail Demir, Gaziantep, Simurg, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (1)
vedat cici :şükür Cevap Yaz 2 52 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title