Gazetecilik İçerik Fabrikası'nda Yeniden Şekilleniyor - Haberler
Haberi Paylaş

Gazetecilik İçerik Fabrikası'nda Yeniden Şekilleniyor

Bültenler - Haberler | Güncel
Gazetecilik İçerik Fabrikası'nda Yeniden Şekilleniyor

Marka gazeteciliği hizmetinde ünlüler geçidi.

Yüzlerce kategoride binlerce içerik sunan Fabrika'nın uzman olduğu alanlardan biri de MARKA GAZETECİLİĞİ. Markanızın hedef kitlenizi yakalayabileceği içerikler için mecra tanımlama, markanıza ve kurumunuza öze içerik üretimi, pazarlama aracı olarak içerik üretimi, advertorial, kurum-sektör haber ciliği; kurumsal aidiyet geliştiren çalışmalar, veri toplama ve analiz çalışmaları, yorum yazıları hizmetlerini İçerik Fabrikası'nda profesyonel gazetecilerden alabilir, alanında uzman ve profesyonel isimlerin makalelerine "marka gazeteniz" de yer verebilirsiniz. https://www.icerikfabrikasi.com/Categories.php

Dünya çapında en çok "alıntılanan" iki numaralı kadın ekonomist, Maryland Üniversitesi Ekonomi ve Finans Profesörü, "Center for Economic Policy Research" ve "National Bureau of Economic Research" araştırmacısı Prof. ŞEBNEM KALEMLİ ÖZCAN'dan Türkiye ve dünyadaki ekonomik görünümü ile ilgili yorum alabilirsiniz... Orijinal seyahat rotalarını, söylemleriyle ve program kurgularıyla dantel gibi işleyen SAFFET EMRE TONGUÇ ya da ÖMER KOKAL ile keşfedebilirsiniz... Gazeteci Yazar NURAN YILDIZ ile hayatın renklerinin yakalayabilir, EMİN ÇAPA ile ekonomi dışında gelecek, bilim, seyahat, sanat tarihi gibi konular eşliğinde farklı bir yolculuğa çıkabilirsiniz... Kişisel gelişimde yeni ve farklı metotları deneyimli TV program yapımcısı ve ünlü sunucu DEFNE SARISOY'dan öğrenebilirsiniz... Ekonomi ve enerji ekseninde uluslararası dengelerin mimari yapısını kuran diplomat, ekonomist MEHMET ÖĞÜTÇÜ'nün

analizlerine başvurabilirsiniz... Orta Doğu'nun en tanınmış simalarından gazeteci JAMES DORSEY'den siyaset, futbol, Orta Doğu üçgeninde değerlendirmeler ve gözlemler alabilirsiniz... MURAT YÜLEK'ten sanayi, bilim, inovasyon, teknoloji politikaları, girişimcilik, kalkınma üzerine ufuk açıcı bilgiler edinebilirsiniz... Türkiye'yi bizlerden daha iyi tanıdığı söylenen gazeteci ANDREW FINKEL'dan analiz, portre araştırma yazılar talep edebilirsiniz... "Artık 'sadece' çalışıyor olmak anlamını yitirdi. Kişisel gelişim, iş hayatının ayrılmaz, hatta en önemli parçası haline geldi" diyen Danışman, Eğitmen, Koç, Mentör YASEMİN SUNGUR'dan kariyer gelişimi, kariyer kurgulama, iş yaşamında kişisel gelişim üzerine yol gösterici, özgün, ihtiyacınıza göre makale ve rehber niteliğinde içeriklerle ufkunuzu genişletebilir, yayınlarınızı zenginleştirebilirsiniz... İş dünyasının önemli profesyonellerinden biri olan METİN SALT ile teknolojide son trendleri yakalayabilir; "doğru iletişim" kurmak üzerine her konuda gazeteci-yazar YAPRAK ÖZER'e başvurabilirsiniz.

Binlerce özgün ve hazır içeriğin her zaman taze tutulduğu ve özel üretim içerik için profesyonel, uzman yazarlarla çalışan İçerik Fabrikası'na özel siparişinizi vermek bir tık uzağınızda.

www.icerikfabrikasi.com

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title