Haberler

Xbox Game Pass'e dört yeni oyun ekleniyor: F1 22, Wo Long Fallen Dynasty ve daha fazlası

Güncelleme:

Xbox'ın abonelik sistemi Xbox Game Pass'e Şubat sonu ve Mart başında eklenecek dört yeni oyun duyuruldu. Xbox Game Pass'in Topluluk Lideri Megan Spurr, Xbox Game Pass'e eklenecek dört yeni oyunu açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Xbox Game Pass aboneliğine eklendiği bildirilen Mount & Blade II: Bannerlord ve Atomic Heart'ın ardından Xbox Game Pass'e Şubat 2023 sonu ve Mart 2023 başında eklenecek yeni oyunlar duyuruldu.

XBOX GAME PASS'E EKLENECEK OYUNLAR

  • Merge & Blade - 28 Şubat 2023
  • Soul Hacker 2- 28 Şubat 2023
  • F1 22 - 2 Mart 2023
  • Wo Long: Fallen Dynasty -3 Mart 2023

Merge & Blade - (Bulut, konsol ve PC)

Dünyanın ilk bulmaca otomatik savaşçı oyununda bağımlılık yaratan bir fantezi bulmaca oyununu ve devasa bir otomatik savaşçıyı deneyimleyin! Birleştirme mekaniklerini kullanarak kendi manganızla canavarlarla büyük ölçekli savaşlara katılın. Sadece beyniniz dünyayı kurtarabilir!

Xbox Game Pass'e dört yeni oyun ekleniyor: F1 22, Wo Long Fallen Dynasty ve daha fazlası

Soul Hacker 2 - (Bulut, konsol ve PC)

Cyberpunk Japonya'nın altında gizlenen şık sihirdarlar ve karanlık tehlikelerle doğaüstü bir RPG'yi keşfedin. Soul Hackers 2'de yaklaşan kıyametin ardındaki gizemi çözmek için Ringo ve arkadaşlarına katılın.

Xbox Game Pass'e dört yeni oyun ekleniyor: F1 22, Wo Long Fallen Dynasty ve daha fazlası

F1 22 - (Konsol ve PC)

PC Game Pass & Ultimate üyeleri, F1 22'nin EA Play ile The Play List'e katılmasıyla 2 Mart'ta direksiyona geçebilir. Etrafınızdaki en hızlı motor sporlarıyla uğraşın. 2022 sezonu araçlarında yerinizi alın, Miami Uluslararası Autodrome çevresinde yeteneklerinizi test edin ve F1 Life'taki parıltının ve cazibenin tadına bakın.

Xbox Game Pass'e dört yeni oyun ekleniyor: F1 22, Wo Long Fallen Dynasty ve daha fazlası

Wo Long: Fallen Dynasty - (Bulut, konsol ve PC)

Game Pass: Wo Long: Fallen Dynasty ile ilk günden itibaren mevcut olan Later Han Dynasty'nin şeytanların Üç Krallık'ı rahatsız ettiği karanlık bir fantezi versiyonunda hayatta kalmak için savaşan isimsiz bir milis askerinin dramatik, aksiyon dolu bir hikayesidir. Oyuncular, Çin dövüş sanatlarına dayanan kılıç oyununu kullanarak ölümcül yaratıklarla ve düşman askerleriyle savaşırlar ve gerçek gücü içeriden uyandırarak olasılıkların üstesinden gelmeye çalışırlar.

Xbox Game Pass'e dört yeni oyun ekleniyor: F1 22, Wo Long Fallen Dynasty ve daha fazlası

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

F1 22 xbox Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Birol Güven kimdir, Birol Güven, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Galatasaray UEFA Konferans ligi muhtemel rakipleri kim? 2024 Müftüler Kararnamesi yayınlandı! İşte yeni Bayburt, Batman, Sinop, Kocaeli, Çorum, Balıkesir, Kırıkkale, Bingöl, Tunceli, Hakkari müftüleri! Galatasaray elendi mi, Galatasaray Avrupa'dan elendi mi (Sparta Prag)? 23 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 23 Şubat Cuma Hutbesi yayınlandı! 23 Şubat Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 23 Şubat Cuma Hutbesi! 23 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Şubat 2024 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 23 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 23 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 23 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 23 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 23 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 23 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Fenerbahçe'nin UEFA Konferans Ligi muhtemel rakipleri kim?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title