Haberler

Valorant 6.04 yama notları paylaşıldı! Gekko oyuna eklendi

Güncelleme:

Riot Games'in oynaması ücretsiz FPS nişancı oyunu Valorant'ın bölüm 6 kısım 2'nin 6.04 yamasıyla beraber yeni öncü ajan Gekko, Oni v2.0 kaplama ve yeni savaş bileti oyuna eklendi. Bunların yanı sıra güncellemede performans güncellemesi ve hata giderilmelerine yer verildi.

Valorant'ın merakla beklenen yeni güncellemesi nihayet duyuruldu. Ajan ve performans güncellemelerine yer verilen yama notlarında ajan, oynanış sistemleri ve performanstaki hatalar giderildi.

VALORANT'IN YENİ AJANI GEKKO OYUNA EKLENDİ

Los Angeles çocuğu Gekko yaratıklardan oluşan belalı tayfasına liderlik etmekte. Gekko'nun tayfası ileri atılarak düşmanların başına bela olur. Sonrasında Gekko onları toplar ve birlikte tekrar bela olacak düşman aramaya koyulurlar.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Valorant 6.04 yama notları paylaşıldı! Gekko oyuna eklendi

VALORANT GEKKO YETENEKLERİ

Q – KANKUŞ

Kankuş'u KUŞAN. Kankuş'u düşmanları arayıp bulmak üzere göndermek için ATEŞ ET. Kankuş gördüğü ilk düşmana doğru sersemletici bir patlama oluşturur. Kankuş'un Spike'ı yerleştirmesini ya da imha etmesini sağlamak için bir Spike bölgesine ya da yerleştirilmiş bir Spike'a nişan alırken ALT. ATIŞ'a bas. Spike'ı yerleştirmek için Gekko'nun Spike'ı almış olması gerekir. Kankuş süresi dolduğunda pasif bir küreye dönüşür. Onu geri almak ve kısa bir bekleme süresinin ardından bir Kankuş yükü daha edinmek için küreyle ETKİLEŞİME GİR.

E – ŞAŞKIN

Şaşkın'ı KUŞAN. Şaşkın'ı fırlatmak için ATEŞ ET. Şaşkın görüşüne giren düşmanlara plazma atar. Plazmanın isabet ettiği düşmanlar kör olur. Şaşkın süresi dolduğunda pasif bir küreye dönüşür. Onu geri almak ve kısa bir bekleme süresinin ardından bir Şaşkın yükü daha edinmek için küreyle ETKİLEŞİME GİR.

C – POFUDUK TARLASI

Pofu'yu KUŞAN. Pofu'yu bomba gibi fırlatmak için ATEŞ ET. Alçaktan fırlatmak için ALT. ATIŞ'a bas. Pofu indiği yerde büyük bir alana yayılır ve kısa bir gecikmeden sonra patlar.

X – ZORBA

Zorba'yı KUŞAN. Zorba'nın zihnine girerek onunla düşman bölgesinde gezinmek için ATEŞ ET. Zorba'nın ileri atılıp patlayarak küçük bir alandaki düşmanları alıkoyması için ETKİNLEŞTİR. Zorba süresi dolduğunda pasif bir küreye dönüşür. Onu geri almak ve kısa bir bekleme süresinin ardından bir Zorba yükü daha edinmek için küreyle ETKİLEŞİME GİR. Zorba yalnızca bir kere geri alınabilir.

PERFORMANS GÜNCELLEMELERİ

  • İş parçacığı senkronizasyonu giriş gecikmesini azaltacak şekilde güncellendi.
  • Giriş gecikmesi aşağıdaki koşulları sağlayan oyuncular için yaklaşık 1 kare iyileştirildi.
  • NVIDIA Reflex/AMD Anti-Lag kapalı olmalı.
  • Çok izlekli görselleştirme açık olmalı.
  • VSYNC açık olmalı.

HATALAR

Ajanlar

  • Sage'in Bariyer Küresi'nin güçlenirken hasar alması halinde güçlendirme sonunda bu esnada aldığı hasarı yok sayıp canını tamamen doldurmasına neden olan bir hata giderildi.

Oynanış Sistemleri

  • Sova'nın Baykuş Dron'u gibi Lotus'taki kapılarda döndüğü esnada diğer oyuncuları iten yeteneklerin kapı durduktan ya da oyuncular kapının alanından çıktıktan sonra bile oyuncuları itmeye devam etmesine neden olan bir hata giderildi.

Performans

  • Oyun moduyla alakalı arayüzün oyun açılırken neden olduğu kasma giderildi.
Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Riot Games Valorant Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Milli Bayramlar: Milli Bayramlarımız nelerdir? Milli bayramlarımız kaç tanedir, hangileridir? Milli bayramların isimleri ve tarihleri! Hal Ekleri nelerdir? İsmin hal ekleri nelerdir? Hal ekleri cümle içerisinde örnekler ve konu anlatımı! Kaç tane hal eki var? Hacet duası okunuşu! Hacet namazı duası nasıl okunur? Hacet duası nasıl yapılır? Hacet duası Arapça ve Türkçe yazılışı! Galatasaray'ın kaç şampiyonluğu var? Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu? Cleveland Cavaliers Orlando Magic NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 23 Nisan Basketbol NBA CANLI İZLE! New York Knicks Philadelphia 76ers NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 23 Nisan Basketbol NBA CANLI İZLE! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 23 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 23 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 23 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu kimdir, mesleği ne? 4. eleme adayı kim oldu? Survivor haftanın eleme adayları ki potada kimler var 23 Nisan Salı? Kalkınma Yolu Projesi nedir, nereden geçiyor? Sivasspor'un penaltısı doğru mu? Hakem yorumları ne diyor? (Sivasspor - Fenerbahçe) Derin Futbol ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?????? 23 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 23 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title